Image Description

  Uriage Marka Ürün Alışverişlerinde Seyahat Boy Krem Hediye

  Uriage Marka Ürün Alışverişlerinde Seyahat Boy Krem Hediye

  Kampanya Detayları

  4/1/2024 / 12/31/2024

  1 Nisan - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu özel kampanya kapsamında PTT Avm üzerinden Uriage markalı ürünler satın alan müşterilere seyahat boy krem hediye ediliyor. Bu fırsat cilt bakım rutininizi Uriage'in kaliteli ürünleriyle güçlendirmek isteyenler için mükemmel bir imkan sunuyor.

   

  PTT Avm'de Uriage Marka Ürünlerde Seyahat Boy Krem Hediye Kampanyası!

   

  Uriage, özellikle hassas ciltler için geliştirilmiş ürün yelpazesiyle tanınan bir dermokozmetik markadır. Bu kampanya Uriage'in yüz kremleri, temizleyiciler, nemlendiriciler gibi geniş ürün gamından yapacağınız herhangi bir alışverişte geçerlidir. Seyahat boy krem özellikle sık seyahat edenler için pratik bir çözüm sunarak cilt bakımınızı her zaman yanınızda taşımanıza olanak tanır.

   

  Bu kampanyadan yararlanmak için özel bir şart ya da minimum alışveriş limiti bulunmamaktadır. Satın aldığınız her Uriage ürünü ile seyahat boy krem hediyesini otomatik olarak alabilirsiniz. Hediye kreminizi almak için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yok. Alışverişinizi tamamladığınızda hediye ürün sepetinize eklenecektir.

   

  PTT Avm üzerinden yapacağınız Uriage alışverişlerinizde bu fırsattan yararlanarak cildinize özen gösterin ve seyahatlerinizde de cilt bakımını ihmal etmeyin. Kampanya stoklarla sınırlı olduğundan ve yıl sonuna kadar süreceğinden bu avantajlı teklifi değerlendirmek için ideal bir zaman.

  Daha Fazla Bilgi Al