Image Description

  Üst Giyim Ürünlerinde %50'ye Varan İndirim

  Üst Giyim Ürünlerinde %50'ye Varan İndirim

  Kampanya Detayları

  4/1/2024 / 6/30/2024

  Bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezi açık hava etkinlikleri için Columbia üst giyim ürünlerinde başlattığı %50'ye varan indirim kampanyası ile dikkat çekiyor. 1 Nisan - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olacak bu özel fırsat doğa tutkunları ve macera severler için kaçırılmayacak bir avantaj sunuyor.

   

  Columbia'dan Büyük İndirim!

   

  Columbia'nın fonksiyonel ve şık üst giyim koleksiyonu hem kadınlar hem de erkekler için geniş bir ürün yelpazesi içeriyor. Su geçirmez ceketler, nefes alabilen t-shirtler ve dayanıklı yelekler Columbia'nın kalitesiyle buluşarak sizi yazın sıcak günlerinde ve baharın değişken hava koşullarında koruyor. Her türlü hava şartında konforlu ve şık olmanızı sağlayan bu ürünler indirimli fiyatlarla sunuluyor.

   

  Bu kampanya özellikle doğada zaman geçirmeyi sevenler için mükemmel bir fırsat. Columbia'nın üst giyim ürünleri zorlu koşullarda bile maksimum performans ve konfor sunmak için tasarlanmıştır. Yürüyüş, kamp, bisiklet gibi aktivitelerde veya günlük kullanımda ideal olan bu ürünler %50'ye varan indirimlerle çok daha ulaşılabilir bir şekilde sunulmuş.

   

  Columbia'nın bu indirimli ürünleri stoklarla sınırlı olduğundan fırsatları değerlendirmek için acele etmek gerekiyor. Kampanya süresince Columbia mağazalarını veya online alışveriş sitelerini ziyaret ederek kaliteyi uygun fiyatlarla deneyimleyebilirsiniz. Açık hava maceralarınız için ihtiyacınız olan her şey Columbia'da sizleri bekliyor.

  Daha Fazla Bilgi Al

  Giyim Kampanyaları