Vestel'de 4'lü alımlarda televizyon hediye kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

03.05.2023

Bitiş Tarihi

15.05.2023


Vestel'de 4'lü alımlarda televizyon hediye kampanyasını kaçırmayın. Kampanya 3-15 Mayıs 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

Vestel'de 4'lü alımlarda televizyon hediye kampanyası


 Yerli üretimin gururu olan Vestel'de dev indirim fırsatları hızla devam ediyor. Vestel'de buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, derin dondurucu, ankastre fırın, ankastre mikrodalga, şarap soğutucu veya solo fırın, kategorilerinden 4 farklı seçili ürün alımı ile birlikte 5. Ürün olarak 8.500 TL değerindeki 43F9510 43"SMART TV  hediye olarak verilecektir.

Hediye televizyona alternatif olarak, 5. ürün olarak, 43” üzeri diğer TV modelleri veya 32” mobil TV veya Vestel EM9114 Tam otomatik espressso makinesi, Vestel S65 M şarjlı dik süpürge de verilebilir;

Kampanya kapsamında ankastre bulaşık makineleri, ankastre fırınlar, ankastre mikrodalga fırınlar, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, derin dondurucular, elektrikli süpürgeler, klimalar, kurutma makineleri, mutfak ürünleri, solo fırınlar, şarap soğutucular, televizyon gibi pek çok kategoride ürünler yer alıyor.

Kampanya koşulları  • Fiyatlar Vestel Ticaret A.S. tarafından tavsiye edilen veya azami fiyatlar olup sadece bilgi amaçlıdır ve bir fiyat teklifi niteliği arz etmez.

  • Perakende satış fiyatları Vestel Yetkili Satıcıları tarafından müstakil olarak belirlendiginden Yetkili Satıcıların satış ve fiyat belirleme politikalarına göre farklılık gösterebilir.

  • Tekli ürün alımlarında indirim uygulanmamaktadır.

  • Kampanya diğer paket kampanyalar ile birleştirilemez.

  • Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi ve kampanya ayrıntıları vestel.com.tr’dedir.

  • Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Hediye edilecek ürünler stoklarla sınırlıdır, Vestel Ticaret A.Ş.'nin hangi seçeneğin uygulanacağına özel olarak karar verme hakkı saklıdır.

  • Kampanya şartlarını, kampanyaların geçerlilik tarihlerini ve kampanyalar dahilindeki ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir.

  • Paket olarak alınan ürünlerden herhangi birini veya birkaçını iade etmesi halinde, tüketici katıldığı paket için yapılan indirim tutarını katılım yaptığı paket dahilinde geri ödemek durumundadır.

  • Cayma hakkının kullanılması halinde tüketici ilgili kampanyadan faydalanamaz.


Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala