Vodafone Red’e özel Opet’te her ay 100 TL değerinde yakıt puan kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

14.07.2023

Bitiş Tarihi

31.12.2023


Vodafone Red’e özel Opet’te her ay 100 TL değerinde yakıt puan kampanyasını es geçmeyin. İşte daha fazla kazançlı çıkmak için bilmeniz gerekenler:


Vodafone Red tarifesi abonelerine özel olarak sunulan Opet kampanyasında her ay 100 TL değerinde yakıt puan kazanma fırsatını kaçırmayın. 14 Temmuz 2023 ile 31 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya, yeni tesis, numara taşıma ve faturasızdan faturalıya geçiş yapan Vodafone Red abonelerine yöneliktir.

Katılmak için Vodafone Yanımda uygulaması Fırsatlar Dünyası altından kampanya şifresini almanız ve Opet mobil uygulamasında yer alan Vodafone Red kampanya sayfasına şifrenizi girmeniz yeterlidir.

Kazandığınız 100 TL değerindeki Opet yakıt puanları, Opet mobil uygulamasına giriş yaptığınız cep telefonu numaranıza hemen yüklenecektir.

Bu puanları Opet istasyonlarında akaryakıt alımlarında kullanabilir ve daha da fazla kazanç sağlayabilirsiniz.

Kampana detayları


Kampanyadan 14 Temmuz 2023 itibariyle sadece yeni tesis, numara taşıma ve faturasızdan faturalıya geçiş ile Vodafone Red tarifelerine yeni gelen aboneler faydalanabilir. 14 Temmuz 2023 – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında Vodafone Red’li aboneler Vodafone Yanımda uygulaması Fırsatlar Dünyası altından Opet kampanyasına katılıp kampanya şifrelerini alabilirler.

Kampanya katılım şifresini alan ve 31 Aralık 2023 tarihine kadar Opet mobil uygulamasında yer alan Vodafone Red kampanya sayfasına şifresini giren Vodafone Red müşterileri 100 TL değerinde Opet yakıt puan kazanacaktır. Kazanılan 100 TL değerinde Opet yakıt puan müşterilerimizin katılımından sonra Opet mobil uygulamasına giriş yapan cep telefonu numarasına anında yüklenecektir. Kazanılan puanların son kullanım tarihi kod Opet mobil uygulamasında yer alan Vodafone Red kampanyasına girildikten ve başarılı katılım sağlandıktan sonra 30 gündür.

Kampanya kapsamında yüklenen yakıt puanların harcanabilmesi için cep telefonunuzun Opet aktivasyonunun yapılmış olması gerekmektedir. Aktivasyonu Opet Mobil Uygulamasından ya da https://opetaktivasyon.paro.com.tr/ linkinden gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerin yakıt puanlarını Opet istasyonlarında harcayabilmeleri için ödeme sırasında cep telefonu numaralarını ve cep telefonlarına gelen puan harcama şifrelerini Opet istasyonlarındaki market görevlisine iletmeleri gerekmektedir.

Kazanılan yakıt puanlar son kullanım tarihine kadar tüm Opet veya pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarında tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri benzin veya motorin alışverişlerinde harcanabilecektir. Harcanmayan yakıt puanlar puan son kullanım tarihinden 1 gün sonra 00:01’de silinecektir. Kazanılan Opet yakıt puanlar sadece akaryakıtta (benzin/motorin) geçerlidir. LPG’de geçerli değildir. Bir cep telefonu numarası kampanyaya 1 kez katılabilir, aynı şifre yalnızca 1 kez kullanılabilir. Kazanılan Opet yakıt puan tek seferde ya da parçalı olarak harcayabilirsiniz. Kampanya sınırlı sayıdadır. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi Opet ve Vodafone Red mobil uygulamasından alabilirsiniz. Opet ve Vodafone kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala