Watsons Club 250 TL hediye puan kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

05.06.2023

Bitiş Tarihi

11.06.2023


Watsons Club hediye puan kampanyasını kaçırmayın. Kişisel bakım ürünlerinde daha da kazançlı çıkmak için Watsons fırsatlarına göz atabilirsiniz.


Watsons Club üyelerine özel mobil ya da internetten 500 lira ya da üzeri harcama yapanları 250 lira değerinde Watsonks puan hediyesi bekliyor.


Kampanya 5 Haziran günü başlıyor. Fırsatlar 11 Haziran gününde son buluyor. Kazandığınız puanları 21 Haziran gününe kadar kullanabilirsinizi. Watsons huanlar 25 Haziran 2023 günü siliniyor.Watsons puan kampanyası


Watsons Club, üyelerine özel bir kampanya ile hediye puan fırsatı sunuyor. Kişisel bakım harcamalarında tasarruf yapmak isteyenler için Watsons'ın bu kampanyası kaçırılmamalı. 500 lira ve üzeri alışveriş yapan Watsons Club üyeleri, mobil ya da internet üzerinden yaptıkları alışverişlerde 250 lira değerinde Watsons puan hediye kazanacaklar. Bu avantajlı kampanya, üyelerine hem kaliteli ürünler sunarken hem de ekstra puan kazandırıyor.

Kampanya 5 Haziran'da başlayıp 11 Haziran'da sona erecek. Ancak kazandığınız hediye puanları 21 Haziran tarihine kadar kullanabileceksiniz. Unutmayın, 25 Haziran 2023 tarihinde tüm Watsons puanlar silinecek. Bu nedenle, puanlarınızı 21 Haziran'a kadar değerlendirmenizi öneririz. Watsons'ın bu özel kampanyası ile kişisel bakım ürünlerinde ekstra avantajlar elde edin, hem kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla alın hem de hediye puanlar kazanın.

Kampanya detayları


Kupon indirimleri www.watsons.com.tr/ ve Watsons Mobil Uygulamasında geçerlidir.


* Kuponlar kişiye özeldir ve tek kullanımlıktır.


*Kuponlar 8 Haziran 23.59’a kadar geçerlidir


*Kuponlar limitli sayıdadır.


*Kuponlar Watsons Club ile yapacağın alışverişlerde geçerlidir.


**Kampanyada kazanılan kupon tek kullanımlık ve kullanıcıya özeldir. Watsons kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


* 600 TL ve üzeri 60 TL indirim kazanman için sepet tutarın minimum 600 TL olmalıdır.

* 400 TL ve üzeri 50 TL indirim kazanman için sepet tutarın minimum 400 TL olmalıdır.

* 300 TL ve üzeri 100 TL indirim kazanman için sepet tutarın minimum 300 TL olmalıdır.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala