Image Description

  Yeni PEUGEOT E-308, 20.000₺ değerinde Eşarj Enerji Kartı Hediyesi ve %0 Faiz Avantajıyla

  Yeni PEUGEOT E-308, 20.000₺ değerinde Eşarj Enerji Kartı Hediyesi ve %0 Faiz Avantajıyla

  Kampanya Detayları

  1/10/2024 / 2/10/2024

  Üst düzey tasarımıyla PEUGEOT 308, güçlü karakteri ve dinamizmi sayesinde çevresindeki tüm arzu dolu bakışları üzerine topluyor. PEUGEOT 308, Yeni Nesil PEUGEOT 3D i-Cockpit® ve ileri teknolojilerle donatılmıştır, bu sayede geçirdiğiniz her anın size özel ve keyifli olmasını garanti eder.

  Benzinli ve elektrikli motor seçenekleriyle ihtiyacınızla paralel, verimliliği ve performansı en iyi şekilde birleştirerek olağanüstü bir sürüş konforu sunuyor.

  Yeni Nesil Peugeot 3D I-COCKPİT

  Tartışmasız ergonomik ve sezgisel bir yapıya sahip Yeni Nesil PEUGEOT 3D i-Cockpit , araç İçinde Geçirdiğiniz zamanı kaliteli bir zamana dönüştürmek için özenle tasarlanarak tüm özelliklere daha kolay erişim sunuyor.

  • Yeni kompakt direksiyon simidi : Isıtmalı ve yeni direksiyon üzeri kumandalar.
  • Kişileştirilebilen yükseltilmiş yeni 3D dijital ön gösterge paneli.

  Paylaşılan bir araç içi deneyimi içini Yeni Nesil PEUGEOT 3D- i-Cockpit yolcuların erişimine de açılmış:

  • Çok Pencereli ve Kişileştirilebilir yeni 10" dokunmatik multimedya ekranı
  • Kişileştirilebilen i-Toggles

  ELEKTRİKLİ MOTORUN AVANTAJLARI

  KOMPAKT VE REAKTİF

  Elektrikli PEUGEOT otomobillerinin motorları, kaliteli yol performansının yanı sıra akıcı ve sessiz sürüşün sıfır emisyonu ile elde edilmesini sağlıyor.

  115 kW/156 bg maksimum hız ve 260 Nm tork ile optimum sürüş keyfi için mükemmel bir zemin sunuyor.

  YÜKSEK PERFORMANSLI BATARYA

  Yüksek gerilimli lityum iyon batarya (400 V), otomobilin yerleşik elektrik enerjisi deposu olarak çalışıyor. Otomobil zemininin altında yerleştirilen batarya hem iç tasarım hacminin hem de bagaj hacminin korunmasına olanak tanıyor. 54 kWsa kapasiteye sahip batarya, 115 kW maksimum gücü ile 406 km’ye kadar menzil sağlıyor.
  Sıvı dolaşımı ve ısı pompası üzerinden sağlanan termal düzenleme ultra hızlı şarja, ideal menzile ve daha uzun bir kullanım ömrüne olanak tanıyor.

  Yola her zaman iç rahatlığıyla çıkmanız için 8 yıl veya 160.000 km boyunca bataryanın %70 şarj kapasitesini koruyacağı garanti ediliyor

  Servis sözleşmesi bulunan müşteriler için otomobilin her periyodik bakımının ardından bataryanın şarj performansını gösteren bir belge düzenlenebilir. Bu belge, ikinci el satış sırasında otomobilin yeni sahibine bataryanın performansına yönelik bir garanti sağlayacaktır.

  TAHMİNİ ŞARJ SÜRELERİ

  • 7,4 kW Duvar Tipi Şarj Tipi İstasyon (32 A): 7 saat 30 dakika
  • Ev tipi priz (8 A): 15 saat
  • DC Hızlı şarj istasyonları (120 A): 30 dakika.
  Daha Fazla Bilgi Al

  Sıfır Araçlar Kampanyaları