Yurtiçi Kargo ile Turkcell özel indirim kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

09.11.2022

Bitiş Tarihi

31.12.2022


Turkcell kullanıcıları şimdi Yurtiçi Kargo’dan özel indirimler kazanıyor. Eğer bir kargo göndermeyi planlıyorsanız Turkcell’e özel fırsatlardan yararlanmayı unutmayın.

Kargo kullanmanın birçok faydası vardır. Bunların bazıları şunlardır: Kargo ile göndermenin en büyük faydası, eşyalarınızın güvenli bir şekilde ve zamanında ulaşmasını sağlamasıdır. Bu sayede eşyalarınız hasar görmez ve istediğiniz zamanda elinize ulaşır. Kargo ile gönderim yaparken bazı firmalar çeşitli promosyonlar düzenlemektedir. Bu promosyonlar sayesinde indirimli fiyatlarla kargonuzu güvenle gönderebilirsiniz.

Gönderi yaparken kargo kullanmanın birçok faydası vardır. Özellikle de uzak mesafelerde gönderi yapmak istiyorsanız, kargo sistemi en iyi seçenektir. Bu sayede, gönderiniz daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılabilir. Ayrıca, kargo ile gönderi yapmanın diğer bir avantajı, özel paketleme seçenekleri sunmasıdır. Bu sayede, gönderiniz tamamen korunarak ulaştırılabilir.


Turkcell Yurtiçi Kargo indirim kampanyasının detayları  • Kampanya, Yurtiçi Kargo’nun her gün veya belirli gün teslimat yaptığı yurt içindeki adreslere yapılacak gönderilerde geçerlidir.

  • Kampanya 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerlidir.

  • Turkcell Kurumsal müşteriler Yurtiçi Kargo şube ve acentelerinden yapacakları gönderilerde %25 indirim fiyatlardan yararlanabilecekler. Turkcell kurumsal müşterileri kampanyadan yararlanmak için kullanacakları kampanya koduna, Turkcell Dijital Operatör uygulaması / hediye havuzunda yer alan İşTurkcell Plus programından erişilebilir. Kullanıcılar bu kod ile ister adrese kurye çağırarak isterlerse de Yurtiçi Kargo şube ve acentelerinden yapacakları gönderilerde; taşıma fiyat listesinde hatlara ve ücrete esas ağırlığa göre oluşan taşıma hizmet bedeli, adres alım hizmeti ve adrese teslim hizmeti üzerinden %25 indirim fırsatından yararlanabilir. İndirimden yararlanmak için; Kampanya Adı: “TURKCELL KAMPANYASI”, kampanya kodu ve kampanya kodunun alındığı telefon numarasını kurye ya da operatöre bildirmeleri yeterli olacaktır.

  • Her kampanya katılım kodu ile tek bir alıcı adresine sadece 1 kez gönderi yapılabilir.

  • Gönderici ödemeli veya alıcı ödemeli gönderi yapılabilir.

  • Yurtiçi Kargo’nun Pazar günü adresten alım ve adrese teslim hizmeti bulunmamaktadır.

  • Kampanya ve kampanya dâhilinde sunulan indirimler başka kampanya veya indirimler ile birleştirilemez.

  • İndirim (şehir içi gönderiler hariç olmak üzere) sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir.

  • Yurtiçi Kargo kampanya süresini ve içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

  • Yurtiçi Kargo’nun ambalaj ürünleri, ek ve özel hizmetleri ile ekspres gönderiler (YK Plus) indirim kapsamına dâhil değildir.


Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala