Image Description

  Zipcar'dan Chippin Kullanıcılarına Özel 400 TL Yolculuk Hediye

  Zipcar'dan Chippin Kullanıcılarına Özel 400 TL Yolculuk Hediye

  Kampanya Detayları

  2/15/2024 / 6/30/2024

  Zipcar ve Chippin işbirliğiyle yapılan bu özel kampanya kullanıcılarına keyifli bir yolculuk deneyimi sunuyor. 15 Şubat 2024 - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanyada Chippin kullanıcılarına özel olarak sunulan 400 TL'lik yolculuk hediyesi seyahat tutkunlarını bekliyor.

   

  Zipcar'dan Chippin Kullanıcılarına Özel 400 TL!

   

  Kampanyaya katılmak oldukça kolay. Chippin uygulamasında "Kampanyalar" bölümüne giderek "Zipcar" yazmanız yeterli. Size özel kampanya kodunuzu almak için adımları takip ettikten sonra Zipcar mobil uygulamasında kodunuzu girerek hediye yolculuğunuzu başlatabilirsiniz.

   

  Kampanya koşullarına göre ilk 20.000 kodla sınırlı olan bu fırsat ile kişiye özel kodunuzu 30 Haziran 2024 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Kampanya kapsamında 400 TL değerindeki kullanım kredisi hesabınıza yüklenecek ve bu krediyle Zipcar araçlarını kullanarak istediğiniz rotada keyifli bir yolculuk yapabileceksiniz.

   

  Zipcar ve Chippin bu işbirliğiyle kullanıcılarına daha fazla avantaj sunmayı hedefliyor. Kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlı olup diğer kampanyalarla birleştirilemez. İhtiyacınıza uygun aracınızı seçerek kodunuzu kullanarak hemen keyifli bir yolculuğa başlayabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın, şimdi yolculuk zamanı!

  Daha Fazla Bilgi Al