Image Description

  25 TL ve Üzeri Alışverişlerde Bahçıvan 420 G Dilimli Beyaz Peynir 85 Sadece 85 TL

  25 TL ve Üzeri Alışverişlerde Bahçıvan 420 G Dilimli Beyaz Peynir 85 Sadece 85 TL

  Kampanya Detayları

  3/25/2024 / 4/4/2024

  Migros, alışveriş tutkunlarını memnun edecek muhteşem bir kampanya ile karşımızda! 25 Mart - 4 Nisan 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu özel kampanya kapsamında sadece 25 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilere Bahçıvan marka 420 gram dilimli beyaz peynir sadece 85 TL'ye sunuluyor.

   

  Migros'ta Bahçıvan Dilimli Beyaz Peynir Kampanyası

   

  Migros'un bu özel kampanyası peynir severler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Sadece 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan bu kampanya ile müşteriler Bahçıvan marka 420 gram dilimli beyaz peyniri sadece 85 TL'ye satın alabiliyorlar. Dilimli beyaz peynirler hem çok lezzetli hem de çok pratik. Kesmeye gerek kalmadan hızlıca tüketebileceğiniz bu peynirler kahvaltınızın olmazsa olmazı.

   

  Bu özel fırsattan yararlanmak için Migros mağazalarına uğramanız yeterli! Kampanya belirtilen tarihler arasında geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Bu nedenle peynir keyfini uygun fiyatlarla yaşamak isteyenler için kampanya bitmeden alışveriş yapmak önemlidir.

   

  Migros'un bu özel kampanyasıyla alışveriş yaparken hem bütçenizi koruyabilir hem de sofralarınızı lezzetlendirebilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmamak için Migros mağazalarına şimdiden uğramayı unutmayın!

  Daha Fazla Bilgi Al