A101 11 Ağustos kataloğu Seg çamaşır makinesi indirim kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

11.08.2022

Bitiş Tarihi

17.08.2022


A101 11 Ağustos kataloğu çamaşır makinesi kampanyası kaçmaz. A101 marketin 11-17 Ağustos tarihli indirimli aktüel kataloğunda yok yok.

2000 yılından önce üretilmiş çamaşır makinelerini hala pek çok kişi kullanıyor. Ancak modern çamaşır makinelerini daha verimli ve kullanışlı hale getiren birçok özelliği var.

11-17 Ağustos tarihli aktüel kataloğunda yer alan tekne ile adından sıkça söz ettiren A101’de birçok yeni ürün yer alıyor. A101'de bu hafta kişisel bakım ürünlerinden çocuklara özel oyuncaklara ve bahçe mobilyasına, elektronik ev aletlerinden ev tekstiline pek çok ürün indirimli olarak yer alıyor.

A101’de bu hafta beyaz eşya kategorisinde de çok fazla ürün yer alıyor. A101’in 11 Ağustos kataloğunda Seg marka 9 kg çamaşır makinesi var. Merakla takip edilen çamaşır makinesi 3.999 TL’ye A101 raflarındaki yerini aldı.

Ürünün özellikleri
• Maksimum Sıkma Devri: 1000 d/dk
• Kapasite: 8 - 10 kg
• Kurutma Özelliği: Yok
• Enerji Sınıfı: D
• Renk: Beyaz
• Garanti Süresi: 2 Yıl
• Kurulum Gerekli mi? Evet

Seg SCM 9100 D 9 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi Dengesiz Yük Kontrol Sistemi Makinenizde bulunan dengesiz yükleri kontrol eden sistem, tambur içindeki dengesiz yük seviyesine göre sıkma devrinin değiştirilmesini sağlar. Böylece makinenin sarsılmasını engelleyerek sessiz yıkama gerçekleştirir.

Elde Yıkama / Narin 30°CHassas giysileriniz bu program sayesinde düşük sıcaklık ve uygun devirle yıpranmadan yıkanır. Günlük 60 Dakika / 60 °C Yıkama Programı Az kirli çamaşırlarınızı sadece 60 dakika gibi kısa sürede 60 °C de yıkamanızı sağlar.

En kısa sürede mükemmel sonuçlar sağlayan program hem ekonomik hem de hızlıdır. Hızlı 15 Dakika Yıkama Programı Hızlı 15 Dakika Yıkama programı ile çamaşırlarınızı hızlıca yıkarsınız. Böylece sevdiklerinizle vakit geçirmeye daha fazla zaman kalır. Ön Yıkama Fonksiyonu Ön Yıkama Fonksiyonuna sahip makineniz, çok kirli çamaşırlar için ana yıkamadan önce ön yıkama yapar.

Çamaşır Makinesinde Tasarruf Sağlamak için 10 İpucu ve Neden İndirimli Bir Çamaşır Makinesi Almalısınız?

Uygun Fiyatlı Bir Çamaşır Makinesi Alırken Nelere Bakmalı?

Uygun fiyatlı bir çamaşır makinesi satın alırken sizin için önemli olan özellikleri göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin fiyat-performans odaklı bir makine bakıyorsanız A101’in indirimli Seg çamaşır makinesi size göre olabilir.

Çamaşır makineleri geniş bir fiyat aralığına sahiptir ve bir makine satın almadan önce hangi özelliklerin sizin için en önemli olduğunu bilmek önemlidir. Kararınızı vermeden önce çamaşır makinesinin markasına da bakmalısınız.

İhtiyaçlarınıza Uygun Çamaşır Makinesi Tipini Seçmek İçin İpuçları

Enerji tasarruflu çamaşır makinelerine yönelik artan taleple birlikte, giderek daha fazla şirket ve tüketici, ihtiyaçlarına uygun en iyi çamaşır makinesi türünü arıyor.

Çamaşır makineleri farklı tiplerde gelir.

Doğru Çamaşır Makinesi Tipini Seçmek İçin 4 İpucu:

1. Bütçenizi düşünün. Bu, bir çamaşır makinesi seçerken göz önünde bulundurulması gereken en önemli faktörlerden biridir. Etrafta alışveriş yapıp indirim veya indirim ararsanız, yüksek kaliteli bir çamaşır makinesini uygun fiyata bulabilirsiniz.

2. Yıkama sıklığınızı belirleyin. Ne sıklıkla yıkamanız gerekiyor? Gün içinde kısıtlı zamanınız varsa veya çok fazla zaman harcamak istemiyorsanız. Ailenizin büyüklüğü de önemli. Aileniz kaç kişiden oluşuyor mesela.

3. Çocuğunuz veya evcil hayvanınız varsa bu seçeceğiniz makinenin özelliklerine doğrudan etki eder.

4. Bir çamaşır makinasından temel beklentileriniz nelerdir? Sizin için önemli olan özelliklerin bir listesini yapabilirsiniz.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala