A101 15 Aralık masa takımı kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

15.12.2022

Bitiş Tarihi

21.12.2022


A101 15 Aralık masa takımı kampanyasını kaçırmayın. 21 Aralık tarihine kadar geçerli olan indirimli aktüel kataloğunda pek çok farklı ürün sizleri bekliyor.

Türkiye’nin 81 ilinde birçok şubesi bulunan A101 düzenli olarak yayınladığı kataloğu her zaman olduğu gibi yine müşterilerine sundu. A101’den müşterileri için kapıda kuyruk oluşturacak indirimleri ile vatandaşların tercihi olmaya devam ediyor.

A101 15 Aralık masa takımı kampanyası


Haftalık aktüel kampanya kataloglarını müşterileri ile buluşturmaya devam eden A101 market yine çok iddialı. Düzenlenecek indirimleri A101 katalogları ile duyuran dev market zinciri önümüzdeki haftaya damga vurmaya hazırlanıyor.

Tam 11 sayfadan oluşan büyük şok indirimleri arasında teknoloji ürünleri başta olmak üzere, elektronik ürünler, temizlik ve kişisel bakım ürünlerinin yanı sıra gıda ve tüketim ürünlerinde de büyük indirimler dikkat çekiyor.

Her hafta raflarını indirimli ürünlerle yenileyen market zinciri, sosyal medya gündemine bomba gibi düşen satışlarına bir yenisini daha eklenecek. Özellikle yeni masa arayışında olanların dikkatini çeken masa takımı, 1.799 TL'lik fiyatıyla perşembe günü satışa sunulacak.

 

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala