Image Description

  A101 3 Kasım kataloğunda Fantom dikey süpürge kampanyası

  A101 3 Kasım kataloğunda Fantom dikey süpürge kampanyası

  Kampanya Detayları

  11/3/2022 / 11/9/2022

  A101 3 Kasım kataloğunda Fantom dikey süpürge kampanyası kaçmaz. 9 Kasım tarihine kadar geçerli olan indirimli aktüel kataloğunda birbirinden güzel ürünler var.

  A101 Fantom dikey süpürge kampanyası

  Haftalık aktüel kampanya kataloglarını müşterileri ile buluşturmaya devam eden A101 market yine çok iddialı. Düzenlenecek indirimleri A101 katalogları ile duyuran dev market zinciri önümüzdeki haftaya damga vurmaya hazırlanıyor. Bu hafta A101 markette kaçırılmayacak dikey süpürge var. Torbasız ve kullanımı pratik olan süpürge A101’de 469 TL’ye sahiplerini bekliyor.

  Dikey süpürge özellikleri

  Mükemmel Kalite Kuru Emiş Gücü Elektrikli süpürgede bulunan emiş gücünün üstün teknolojisi sayesinde kullanıcılar istediği her alanda mükemmel bir deneyim sağlamaktadır. Sınıfının en iyi kuru emiş gücüne sahip ürün bir dikey süpürgeden alınabilecek en son performansı sağlar. Geniş Toz Toplama Haznesi ile Etkili Temizlik Dikey süpürge sayesinde kullanıcılar en küçük alanlarda bile etkili bir temizlik yapabilir. Kullanıcılar 1 litrelik geniş toz haznesi ile uzun süreli kullanım sağlayarak hazneyi her defasında değiştirmek zorunda kalmaz. Kablo Uzunluğu ile Her Alana Erişim İmkânı Sınıfının en yeni ve en iyi teknolojisi olarak kullanıcılarına benzersiz kolaylık sağlayan dikey süpürge 5 metrelik kablo uzunluğu sayesinde en uzak alanlarda bile süpürme işlemini sorunsuz gerçekleştirmektedir. Dikey Kullanımı ve Ergonomik Boyutları ile Eşsiz Tasarım Dikey süpürgenin kullanışlı yapısı ve mükemmel boyutları sayesinde tüm kullanıcı tipleri etkili bir temizlik sağlayarak toz ve kirden kurtulabilir. Kullanıcılar şık tasarımı ve güçlü özelliği ile dikey süpürgeyi evin her köşesinde kullanabilir. Düşük Enerji Tüketimi ile Maksimum Performans Süpürge sayesinde kullanıcılar etkili bir temizlik yapmakla kalmayarak ayrıca düşük güç tüketimi sayesinde tasarruflu bir kullanım sağlamaktadır. Üstün performans ekonomik bir şekilde kullanılabilir. Halı ve Sert Zeminlerde Toz ve Kirden Eser Bırakmaz Dikey süpürge halı ve sert zeminde mükemmel bir performans sağlayarak kullanıcılar için ergonomik bir yapı oluşturmaktadır. En zorlu alanlarda bile tozdan ve kirden eser bırakmayan güçlü yapısı ne istediğini bilen kullanıcıların ilk tercihi olmaktadır.
  Daha Fazla Bilgi Al