A101 Arzum blender set indirim kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

26.08.2022

Bitiş Tarihi

15.09.2022


A101 Aldın Aldın indirim günlerinde Arzum blender set fırsatına göz atın. Arzum AR1167 Starblend Multi Blender Set A101 markette indirimde.

Çırpmak, karıştırmak ve harika soslar hazırlama, doğramak için kullanabileceğiniz Arzum marka blender set şimdi çok daha hesaplı fiyatlarla, kampanyalı fiyatıyla satışta. Isıya dayanıklı, 3 yıl garantili ve paslanmaz çelikten yapılan blender set tam ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre olabilir.

Ürün bilgileri

Arzum AR1167 Starblend Multi Blender Set

5 fonksiyonlu ,doğrama, rendeleme ve dilimleme çırpma ve çubuk blender

800 ml kapasiteli özel ölçü kabı

2 kademeli hız ayarı

Isıya dayanıklı , paslanmaz çelik çubuk blender ayağı

Paslanmaz çelik çırpıcı , çift taraflı paslanmaz çelik bıçak

Hazne kilit özelliği

3 Yıl Garantili

1500 W

1,5 L Doğrama Haznesi

Üretim Yeri: Türkiye

Mutfakların vazgeçilmez yardımcısı blender setler

Blenderler, hızlı ve kolay yemek yapmanıza yardımcı olabilecek temel bir mutfak aletidir. Blender setleri, genellikle 4-6 bardaklik bir kapasiteye sahip olan küçük bir kase ve bir blender tabanından oluşur. Bu aletler, çorbalar, soslar, püreler ve diğer yiyecekleri hazırlamak için kullanılır. Blender setleri, özellikle mutfak dolaplarında saklanabilen kompakt boyutlarıyla büyük popülariteye sahiptir.

Blender set kullanmanın avantajları nelerdir

Blender set kullanmanın avantajlarından biri, herhangi bir mutfak eşyasına gerek duymadan doğrudan gıdalarınızı işlemenizi sağlar. Blender setiyle meyvelerden milkshake yapmak, soslar hazırlamak, kremalar yapmak, sebzeleri doğramak mümkündür. Çok kullanışlı oldukları için onlarla kesme, çırpma ve karıştırma işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

Blender setlerle neler yapılabilir?

Mutfakların vazgeçilmez yardımcısı olan blender setleri ile sizler de çeşitli yemekler yapabilirsiniz. Süt, yoğurt, meyve ve sebzelerden hazırlayabileceğiniz smoothie’ler, milkshake’ler, kremalar, soslar, çorbalar ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Blender setlerini kullanarak yapabilecekleriniz sadece bu kadarla da sınırlı değil. Örneğin; hamur işleri yapmak istediğinizde de kullanabilirsiniz. Kek, börek ve pizza hamuru gibi çeşitli hamurları kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Ayrıca onlarla daha keyifli salatalar da hazırlayabilirsiniz.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala