A101 Brita su arıtma sürahisi indirim kampanyası! Sürahi ve filtrelerde büyük indirim
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

22.07.2022

Bitiş Tarihi

27.07.2022


Dünyaca ünlü Brita su arıtma sürahisi ve filtreler şimdi A101 ile çok daha indirimli fiyatlarla satışta. A101 Brita indirim kampanyasına göz atın.

Eğer her ay yükle miktarda içme suyu harcaması yapmak istemiyorsanız A101’in Brita kampanyası tam size göre. Alman menşeli Brita’nın su arıtma sürahileri ve su filtreleri A101’de büyük indirime girdi.

A101 Market’in sunduğu indirim fırsatıyla Brita Alana Cool Filtreli Su Arıtma Sürahisi (2.4 litre) 145 liraya satışta. A101 online alışverişin tadını çıkarın.

Brita su arıtma sürahisi hangi güvenlik özelliklerine sahiptir?

Brita su sürahisi, suyunu arıtmak isteyen insanlar için iyi bir seçim olmasını sağlayan bir dizi güvenlik özelliğine sahiptir.

Sürahinin koruyucu ve çocukların açamayacağı bir kapağı vardır, bu da sürahinin kazara açılmayacağı anlamına gelir. Bu, küçük çocuklu aileler için önemli bir özelliktir. Filtrede ayrıca, filtreyi ne zaman değiştirmeniz gerektiğini size bildiren bir gösterge ışığı vardır ve filtre, musluk suyundan klor tadı, kokuları ve tortuları gideren aktif karbondan yapılmıştır.

Suyu arıtmanın faydaları nelerdir?

Arıtma suyu, kirleticileri ve diğer zararlı maddeleri sudan uzaklaştıran bir işlemdir. İşlem ayrıca demir, kalsiyum veya magnezyum gibi mineralleri de çıkarabilir.

Arıtılmış su, suyu kaynatarak, filtre kullanarak veya kimyasallar kullanarak yapılabilir.

Suyu arıtmanın faydaları şunlardır: daha iyi tat ve koku, bağışıklık sistemi zayıf olanlar için (örneğin şeker hastaları) sağlık yararları ve içme suyundaki kirleticilerden kaynaklanan hastalık riskinin azalması.

İhtiyacımız olan tüm besin maddelerini arıtılmış musluk veya şişe sularından alamayacağımıza dikkat etmek önemlidir, bu nedenle dengeli beslenmeye ek olarak arıtılmış musluk veya şişe suları içmek önemlidir.

Suyu klordan arındırma faydaları nelerdir?

Suyu klordan arındırma, sudaki klor, kloraminler ve diğer zararlı kimyasalları uzaklaştırma işlemidir.

Klorsuz suyun faydaları şunları içerir:

- Aileniz için daha sağlıklı

- Vücudunuzdaki pH dengesinin korunmasına yardımcı olur - Kloraminleri ve diğer zararlı kimyasalları sudan uzaklaştırır

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala