A101 Hi-Level Smart Led Televizyon kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

27.07.2022

Bitiş Tarihi

03.08.2022


A101 Hi-Level Smart Led Televizyon kampanyası kaçmaz. A101’in 28 Temmuz tarihli aktüel kataloğunda yok yok.

Vatandaşların büyük ilgiyle takip ettiği A101 marketin 28 Temmuz 3 Ağustos tarihli indirimli aktüel kataloğu yayınlandı. Bu haftaki A101 kataloğunda da pek çok yeni ürün var. Kataloğunda en gözde ürünü Hi-Level 32 inç Uydu Alıcılı Smart Led Televizyon olacak gibi görünüyor. Hi-Level marka televizyon A101 raflarında 2.399 TL’ye sizleri bekliyor.

Ürün özellikleri
• Ekran Boyutu: 32 inç
• Ekran Boyutu (cm): 80 cm
• Ekran Tipi: Düz (Flat)
• Ürün Tipi: LED
• Ekran Çözünürlüğü: 1366x768
• Dinamik Kontrast: DCR Plus
• Çözünürlük: HD Ready
• TV Genişliği (Ayaklı): 735 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı): 495 mm

Büyük Ekran Akıllı TV'lerde Nasıl Tasarruf Edilir

Bu yazımızda insanların büyük ekranlı akıllı TV'leri nasıl indirimli fiyatlarla satın alabileceğini ele alacağız. Ayrıca Büyük Ekran Akıllı TV'lerde en iyi fırsatları nasıl bulacağımızı da tartışacağız.

Büyük Ekran Akıllı TV'ler evlerde popüler olan eşyalardan biridir. Yüksek kaliteli görüntüleri ile genellikle insanların sahip olması gereken bir üründür. Ancak birkaç ipucu ve püf noktası ile kaliteden veya özelliklerden ödün vermeden onları alırken tasarruf edebilirsiniz.

satın alırken nasıl tasarruf edilir

Satın alırken tasarruf etmenin birçok yolu vardır. Örneğin, kuponları ve indirim kampanyalarını takip edebilirsiniz. A101’in Hi-Leven akıllı televizyon kampanyası bu indirimlere iyi bir örnektir.

Büyük Ekran TV'de En İyi Fırsatı Elde Etmenin Yolları Nelerdir?

Televizyonlar ucuz değildir, bu yüzden satın almadan önce araştırma yapmanız önemlidir. Bir satın alma yapmadan önce her zaman araştırma yapılmalıdır. Televizyonlar büyük bir satın almadır, bu yüzden acele etmeyin ve önce araştırmanızı yapın.

Büyük ekran bir TV'de en iyi fiyatı almanın birçok yolu var, ancak satın almadan önce araştırmanızı yapmanız gerekecek. Örneğin, akakçe ya da cimri gibi siteler karşılaşma içi harika bir başlangıçtır. Buralarda televizyonların incelemelerine göz atabilir ve bunları Bim ya da A101 gibi diğer marketlerle karşılaştırabilirsiniz.

Televizyonlar ucuz değildir, bu yüzden satın almadan önce araştırma yapmanız önemlidir. Bir satın alma yapmadan önce her zaman araştırma yapılmalıdır. Televizyonlar büyük bir satın almadır, bu yüzden acele etmeyin ve önce araştırmanızı yapın.

Tüm TV'lerin eşit yaratılmadığını akılda tutmak önemlidir. Bazı markalar diğerlerinden daha pahalı olabilir, ancak daha iyi özellikler ve kalite sunarlar.

Daha fazla piksele sahip TV'ler, daha az piksele sahip olanlardan daha pahalı olacak. Bunun nedeni, piksel sayısı ne kadar yüksek olursa, resim kalitesinin o kadar iyi olacağıdır. Yeni bir TV alacaksanız, üzerinde ne tür içerikler izleyeceğinizi de düşünmelisiniz. Çoğunlukla Netflix veya YouTube videoları izliyorsanız, spor karşılaşmalarını takip ediyorsanız ortalama fiyatlı bir televizyon sizin için yeterli olacaktır.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala