A101 Homend portakal ve narenciye sıkacağı indirim kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

08.10.2022

Bitiş Tarihi

31.10.2022


Kendi meyve sıkacağını arayanlara özel A101’den Homend meyve ve narenciye sıkacağı kampanyası. Homend portakal ve narenciye sıkacağı indirimine göz atın.

Elektrikli küçük ev aletlerinin en bilindik markalarından biri olmayı başaran Homend’in yeni meyve ve narenciye sıkacağı Vitamillion A101 marketlerinde 749 liraya satışa çıktı. Ekonomik kolu, paslanmak çelik aksamı ve 2 yıllık garanti kapsamıyla dikkat çeken narenciye sıkacağını isterseniz taksitle de satın alabilirsiniz.

A101 Homend portakal ve narenciye sıkacağı 29 Eylül tarihinden itibaren satışta.

Birçok kişi, bir indirim kampanyasının bir yatırımın performansını artırmaya yardımcı olabileceğine inanır. Bir indirim kampanyasının faydalarını en üst düzeye çıkarmak için, öncelikle mevcut farklı indirim türlerini ve bunların yatırım sonuçlarınızı iyileştirmek için nasıl kullanılabileceğini anlamalısınız.


İndirim kampanyaları, daha geniş bir kitleye ulaşmanın ve satışları artırmanın harika bir yolu olabilir. Ancak, başlamadan önce listeleme ve tanıtım stratejinizi hazırlamak için biraz zaman ayırmanız önemlidir.


Başarılı olacak bir indirim kampanyası oluşturmak için müşteriye net bir fayda sağlamak önemlidir. Bu, satın alma işleminde para biriktirmekten müşterinin mağazanızı daha sık ziyaret etmesi için bir teşvik sağlamaya kadar her şey olabilir. Bir indirim kampanyasının faydaları, potansiyel müşterilerin ürünü satın alıp almama konusunda karar vermeye istekli olmasını sağlayacak şekilde olmalıdır.A101 Homend indirimli narenciye sıkacağı ürün özellikleri


Homend Vitamillion 2603H Narenciye Sıkacağı

Meyve Seçmeyen Tasarım: Homend’de sizi asla sınırlamak istemeyiz.   Vitamillion ile nar, greyfurt ya da portakal gibi istediğiniz narenciyenin   suyunu çıkartabilirsiniz.

Ergonomik Kol: Ergonomik kol, sizin kol kuvveti harcamadan   dilediğiniz meyve suyunu hazırlamanızı sağlar. Hafifçe bastırın, gerisini   Vitamillion’a bırakın.

Paslanmaz Çelik Şıklığı: Narenciye sıkacağınızla hazırlayacağınız meyve   suları size, paslanmaz çelik şıklığı da gözünüze iyi gelir.

Posalara Elveda: Paslanmaz çelik posa filtresi sayesinde meyve   suyunuzda posa olmaz. Kolay temizlenme özelliği sayesinde posalar size dert   olmaz.

160 Watt Güç: Narenciye sıkacağınız, yüksek performans veren   gücüyle, sizin değil meyvelerin canını sıkar.

Güç: 160

Paslanmaz Çelik: Var

Posa Filtresi: Var

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala