Image Description

  A101 markette Homend çay makinesi kampanyası

  A101 markette Homend çay makinesi kampanyası

  Kampanya Detayları

  6/15/2023 / 6/21/2023

  A101 markette Homend çay makinesi kampanyasını kaçırmayın. A101'in 15-21 Haziran 2023 tarihleri arasında geçerli olan aktüel kataloğunda birbirinden yeni ürünler sizleri bekliyor.

  A101 markette Homend çay makinesi kampanyası

  Haftalık aktüel kampanya kataloglarını müşterileri ile buluşturmaya devam eden A101 market yine çok iddialı. Düzenlenecek indirimleri A101 katalogları ile duyuran dev market zinciri önümüzdeki haftaya damga vurmaya hazırlanıyor. Tam 16 sayfadan oluşan büyük A101 indirimleri arasında teknoloji ürünleri başta olmak üzere, tatil ve kamp ürünleri, elektronik ürünler, temizlik ve kişisel bakım ürünlerinin yanı sıra gıda ve tüketim ürünlerinde de büyük indirimler dikkat çekiyor. Gelecek haftanın en dikkat çeken ürünlerinden biri de Homend marka çay makinesi oldu. Özellikle ev hanımlarının ilgisini çekmeyi başaran çay makinesi, 599 TL'ye sahiplerini bekliyor. Homend Royaltea Çay Makinesi, 1800 W gücünde bir çay makinesidir. İşte bazı özellikleri:
  1. Güçlü Performans: 1800 W gücü sayesinde hızlı bir şekilde su kaynatır ve çayınızı demler.
  2. Büyük Kapasite: Genellikle 1,7 litrelik bir su haznesine sahiptir, bu da daha fazla çay demlemek için yeterli miktarda suyu kaynatabilmenizi sağlar.
  3. Ayarlanabilir Sıcaklık Kontrolü: Çay yapmak için farklı sıcaklıkları tercih edebilirsiniz. Homend Royaltea Çay Makinesi, genellikle farklı sıcaklık seçenekleri sunar ve istediğiniz sıcaklığı ayarlayabilirsiniz.
  4. Otomatik Kapanma Özelliği: Su kaynadığında veya belirli bir süre boyunca kullanılmadığında otomatik olarak kapanma özelliğine sahiptir. Bu, enerji tasarrufu sağlar ve güvenliği artırır.
  5. Paslanmaz Çelik Tasarım: Genellikle paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır, dayanıklı ve şık bir görünüme sahiptir.
  6. Filtre Sistemi: Çay demlerken yaprakları veya tortuları süzmek için bir filtre sistemi bulunur. Böylece çayınız daha temiz ve pürüzsüz olur.
  7. Kablosuz Kullanım: Bazı modeller kablosuz kullanım için bir taban üzerine yerleştirilebilir. Bu, çay makinesini kolayca taşıyabilir ve dökmeden servis yapabilirsiniz.
  Daha Fazla Bilgi Al