A101 tek ve çift kişilik nevresim seti kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

03.11.2022

Bitiş Tarihi

09.11.2022


A101 tek ve çift kişilik nevresim seti kampanyası kaçmaz. 3-9 Kasım tarihlerinde geçerli olan indirimli aktüel kataloğunda pek çok ürün inanılmaz fiyatlarıyla sizleri bekliyor.

A101 indirim katalogları, indirimli ürünler için en bilinen güvenilir kataloglardan biridir. Satın almak istediğiniz herhangi bir şey için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olur.

A101 tek ve çift kişilik nevresim seti kampanyası


Her hafta kaçırılmayacak fırsatlar sunan A101, 3-9 Kasım 2022 tarihleri arası geçerli olan kampanyalı aktüel ürünleri vatandaşla buluşturmaya devam ediyor. Peki bu hafta A101’de neler var? Teknolojik ev eşyaları, mutfak eşyaları, çocuk oyuncakları, dekorasyon eşyaları, giyim tekstil, gibi birbirinden farklı indirimli ürünler bu hafta A101’in raflarında yerini aldı.

Her perşembe raflarını indirimli ürünlerle yenileyen market zinciri, sosyal medya gündemine bomba gibi düşen satışlarına bir yenisini daha ekledi. Özellikle yeni ev hazırlığı yapanların dikkatini çeken nevresim setleri perşembe günü satışa sunuldu. A101’de Lila Tek Kişilik Pamuk Nevresim Seti 219 TL, Lila Çift Kişilik Pamuk Nevresim Seti ise 299 TL’ye sahiplerini bekliyor.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala