Image Description

  Akbank Genpa Alışveriş Kredisi Kampanyası

  Akbank Genpa Alışveriş Kredisi Kampanyası

  Kampanya Detayları

  1/11/2024 / 1/31/2024

  Akbank Direkt Öde Alışveriş Kredisi ile Genpa’dan yapacağınız alışverişlerde Alışveriş Kredisi’ni tercih ederek kredi kartı limitinizi doldurmadan harcamanızı ödeme anında hemen taksitlendirebilirsiniz. Akıllı telefon, tablet, bilgisayar başta olmak üzere her alışverişinizde uygun faiz oranları ve esnek vade imkanlarından faydalanabilirsiniz. Akbank Mobil’e giriş yapıp “Senin İçin” alanındaki Kampanyalar ve Fırsatlar menüsü üzerinden Direkt Öde fırsatlarına tıklayarak alışverişinizi taksitlendirip rahatça ödeyebilirsiniz. 

  Akbank müşteri numarası veya T. C. kimlik numaranızı girerek Akbank şifrenizle ödemenizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

  Kampanya Detayları

  • Akbank Direkt Öde ile alışveriş fırsatından yalnızca Akbanklılar yararlanabilir.
  • Alışveriş kredisi ile 500 TL - 100.000 TL arasındaki alışverişlerinizi 36 aya varan vade seçenekleri ile ödeyebilirsiniz. Alışveriş kredilerinin, 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12 ay; 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay; bilgisayar alımlarında 12 ay; tablet alımlarında ise 6 ay vade ile sınırlı olduğunu, yasal vade sınırı olmayan ürünlerde ise kredi vadesinin 36 ayı geçemeyeceğini bilmenizi isteriz. Bankamızın yasal mevzuat çerçevesinde vade sınırını değiştirebileceğini hatırlatırız.
  • Kampanya kapsamında kullanılan kredilerde, tarafınıza sigorta ve tahsis ücreti yansıtmadığımızı bilmenizi isteriz.
  • Siparişin iptal veya iade edilmesi durumunda standart prosedür geçerlidir. Böylesi bir durumda kredinizin kapanmış sayılmayacağını, krediden caymak veya krediyi erken ödemek isterseniz talebinizi bankamıza bireysel olarak iletmeniz gerektiğini belirtmek isteriz.
  • Alışverişin yapıldığı tarihten kredi kapama tarihine kadar oluşan faizin sorumluluğu krediyi kullanan kişiye aittir.
  • Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemlerinizi Akbank Mobil ya da şubelerimizden yapabilirsiniz.
  • Bankamızın; faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırılması hakkında son kararı verme hakkına sahip olduğunu hatırlatırız.
  • Bankamızın uygun görmediği kredi başvurularını reddetme ve gerekli gördüğü durumda ek bilgi ve belge isteme; kredi koşullarında değişiklik yapma hakkına sahip olduğunu bildirmek isteriz.
  • Kampanyaya katılanlar bu koşulları kabul etmiş sayılır.
  Daha Fazla Bilgi Al