Akbank’ta ilk kez Axessli olanlara 2000 liraya varan chip-para kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

01.08.2023

Bitiş Tarihi

31.08.2023


Akbank’ta ilk kez Axessli olanlara 2000 liraya varan chip-para ayrıcalığını es geçmeyin. Ayrıca, Axess kredi kartına başvurarak ilk yıl kart ücreti de ödemiyorsunuz! Bu sayede kartınızın kullanım avantajlarına anında ulaşabilirsiniz.Akbank'tan Axess kampanyası


Akbank müşterileri için harika bir fırsat! Şimdi Axess kredi kartına başvuranlar, 2.000 TL'ye varan chip-para kazanma şansına sahip oluyor. İlk defa Axess'e başvurarak, market, giyim ve elektronik sektörlerinde yapacakları her 1.500 TL ve üzeri harcamada 250 TL, toplamda ise 2.000 TL'ye kadar chip-para kazanabilirler.

Bu avantajlardan yararlanmak için hemen Axess kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Kazanacağınız chip-para ile alışverişlerinizde ekstra tasarruf yapma fırsatı sizleri bekliyor.

Axess kredi kartı ile hemen başvurun, kazançlı alışverişlerin keyfini çıkarın! Giyim, market ve elektronik alışverişlerinizde kazandığınız chip-para ile bütçenizi rahatlatabilir ve harcamalarınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Kampanya detayları • Kampanyaya, Akbank bireysel kredi kartı olmayıp 01.08.2023 –31.08.2023 tarihleri arasında ilk kez Axess asıl kredi kartı başvurusu yapan ve 31.08.2023’e kadar kartı onaylanan Akbanklılar katılabilir.

 • Başvurusu onaylanan Akbanklılar, 31.08.2023’e kadar Juzdan, Akbank Mobil veya SMS ile kampanyaya katılabilir; 15.09.2023 tarihine kadar market, giyim ve elektronik sektörlerinde yapacakları her 1.500 TL ve üzeri harcamaya 250 TL, toplam 2.000 TL’ye varan chip-para kazanabilirler.

 • Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonunu tıklamanız gerektiğini bilmenizi isteriz. Kampanya, profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında göründükten sonra katılım sağlayabilirsiniz.

 • SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce bankamızın sistemine kayıtlı olan cep telefonu numaranızdan "ODUL"yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmanız gerektiğini bildirmek isteriz. Kampanyaya, belirtilen kısa mesaj bankamızın sistemine ulaştıktan ve bankamızca size “kayıt oldunuz” bilgisi iletildikten sonra katılım sağlamış olacaksınız. Katılım için gönderilen SMS’lerin, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirildiğini bilmenizi isteriz.

 • Akbank Mobil ve İnternet, Juzdan, Akbank.com, Axess.com.tr, tüm ATM ve şubelerimiz ile Müşteri İletişim Merkezimizden kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

 • Başvuru formunda “kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum” seçeneğini seçerek anında dijital kullanım özellikli kart sahibi olabilir; kartınızı adresinize ulaşmadan, internet harcamaları ve mobil ödemelerde kullanabilirsiniz.

 • Kampanya kazanımı aynı gün içinde, aynı iş yerinden yapılacak olan ilk 1.500 TL’lik harcama için geçerlidir.

 • Free, ticari kartlar, ek kart, öğrenci kartları ve sanal kart başvuruları kampanya kapsamı dışındadır.

 • Kampanya bireysel bazda gerçekleştirilecektir.

 • Akbanklılar kampanya boyunca toplam 2.000 TL’ye varan chip-paraya ek olarak, üye iş yerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanabilir.

 • Kampanyadan kazandığınız chip-para, söz konusu işlemi gerçekleştirdiğinizde otomatik olarak kartınıza yüklenecektir.

 • İptal edilen işlemlerde, chip-para kazanımlarının da iptal edileceğini bildirmek isteriz.

 • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ''yenileme merkezi'' veya ''yetkili satıcı'' niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.

 • Bankamızın kampanyayı durdurma ve şartlarında değişiklik yapma hakkına sahip olduğunu hatırlatırız.


Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala