Image Description

  Antonina Turizm'den İstanbul Kültür Turlarında %15 İndirim Fırsatı

  Antonina Turizm'den İstanbul Kültür Turlarında %15 İndirim Fırsatı

  Kampanya Detayları

  4/2/2024 / 12/31/2024

  Anadolu Bank, 2 Nisan - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında Antonina Turizm’den İstanbul Kültür Turları’na özel %15 indirim imkanı sunuyor. İstanbul’un muhteşem tarihi ve kültürel miraslarını %15 indirim fırsatı ile yakından keşfetmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.

  İstanbul Kültür Turları %15 İndirimli

   

  Anadolu Bank ve Antonina Turizm ortalığıyla İstanbul Kültür Turları %15 indirim fırsatı ile sizi bekliyor. Uzman rehberler eşliğinde gerçekleşen İstanbul kültür turlarıyla farklı inançları, ibadethaneleri, İstanbul’un kültür miraslarını, farklı lezzetleri ve yüzlerce yıllık mimari eserleri keşfetme imkanınız bulunuyor.

  Kültür turları kapsamında Süleymaniye Camii’ni ziyaret edebilir, Kuzguncuk’un tarihi sokaklarında unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz. Polonezköy’de doğa ile iç içe bir etkinliğe katılabilir, Boğaz ve tekne turlarıyla tarihi yalıları muhteşem manzaralar eşliğinde inceleyebilirsiniz.

   

  Kampanyaya katılmak için ‘Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilirsiniz. İndirim yalnızca www.antoninaturizm.com sitesinde yer alan İstanbul kültür turlarında geçerlidir. Her kuponun tek kullanımlık olduğunu da ekleyelim. Siz de tarihi ve kültürel mirasımızı Anadolu Bank’ın özel indirim fırsatı ile incelemek isterseniz, detaylar için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Daha Fazla Bilgi Al