Image Description

  Bim 11 Kasım kataloğunda çocuk bisikleti kampanyası

  Bim 11 Kasım kataloğunda çocuk bisikleti kampanyası

  Kampanya Detayları

  11/11/2022 / 11/17/2022

  Bim 11 Kasım kataloğunda çocuk bisikleti kampanyası kaçmaz. Türkiye’nin en sevilen market zincirlerinden olan Bim’de birbirinden farklı ürünler sizleri bekliyor. Bu hafta Bim marketin aktüel kataloğunda pek çok çeşitte bisiklet yer alıyor. çocuk sahiplerinin ve çocukların dikkatini çeken ise 16 jant çocuk bisikleti oldu. 2 yıl garantili olan bisiklet Bim’de 799 TL’ye sahiplerini bekliyor.

  Bim çocuk bisikleti indirim kampanyası

  Her hafta kaçırılmayacak fırsatlar sunan Bim, 11-17 Kasım 2022 tarihleri arası geçerli olan kampanyalı aktüel ürünleri vatandaşla buluşturmaya devam ediyor. Peki bu hafta Bim’de neler var? Teknolojik ev eşyaları, mutfak eşyaları, çocuk oyuncakları, dekorasyon eşyaları, giyim tekstil, gibi birbirinden farklı indirimli ürünler bu hafta Bim’in raflarında olacak.
  Çocuklarınız için bisiklet satın almadan önce mutlaka dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Bu noktaları göz önünde bulundurarak doğru bisikleti seçebilirsiniz. 1. Bisikletin yaşa uygun olması: Bisikletin çocuğunuzun boyuna ve kilosuna uygun olması çok önemli. Aksi takdirde, bisiklet sürmek için rahat olmayacak ve süre içinde yorulacaktır. 2. Bisikletin kalitesi: Kaliteli bir bisiklete sahip olmak istiyorsanız, en az 700 TL gibi bir miktar ayırmalısınız. Piyasada ucuz fiyatlara satılan bisikletler genellikle kalitesizdir ve dayanıklılıkları da düşüktür. 3. Bisikletin lastiği: Lastiğin kalitesi de bisikletin genel anlamdaki güvenliği için oldukça önemlidir.
  Daha Fazla Bilgi Al