Bim 16 Eylül kataloğunda nostaljik radyo kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

16.09.2022

Bitiş Tarihi

22.09.2022


Bim 16 Eylül kataloğunda nostaljik radyo kampanyası kaçmaz. Bim marketin gelecek haftaki kataloğunda pek çok yeni ürün inanılmaz indirimli fiyatlarıyla sizleri bekliyor.

Bim raflarına bu hafta da birçok yeni ürün eklendi. Bim’de bu hafta kişisel bakım ürünlerinden çocuklara özel oyuncaklara ve bahçe mobilyasına, elektronik ev aletlerinden ev tekstiline pek çok ürün indirimli olarak yer alıyor.

Bim 16 Eylül kataloğunda nostalji radyo kampanyası


Türkiye'nin en büyük ekonomik market zincirleri arasında yer alan Bim alışveriş severleri heyecanlandırmaya devam ediyor. Bim marketin 16-22 Eylül indirimli aktüel kataloğunda nostaljik radyo yer alıyor. Hometect marka Jumbo boy radyo Bim’de sadece 499 TL’ye sahiplerini bekliyor.

Bluetooth TRT Nostaljik Radyo yeni modeli Harbiye, tasarımı ile anılarınızı canlandırmaya devam edecek. Dinledikçe ruhunuzu dinlendirecek. Evinizde, bahçenizde, balkonunuzda, dışarda siz nerede isterseniz yanınızda olacak TRT Nostaljik Radyo vazgeçilmeziniz olacak.

BT, AUX, USB, ve Radyo Özelliği AM/FM/SW1-2 bant radyo Güç: AC220V - 50-60Hz FM/AM Radyo Frekansları TF Kart Girişi 3.7v 1200mAh Şarj Edilebilir Pil 2x5 Watt Hoparlör Kutu Ölçüleri : 34,8cm*16,8cm*25cm

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala