Bim 19 Ağustos kataloğu Kumtel cam ankastre set kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

19.08.2022

Bitiş Tarihi

25.08.2022


Bim 19 Ağustos kataloğu Kumtel cam ankastre set kampanyası kaçmaz. Bim marketin 19-25 Ağustos kataloğunda pek çok yeni ürün yer alıyor.

Her hafta kaçırılmayacak fırsatlar sunan Bim, 19-25 Ağustos 2022 tarihleri arası geçerli olan kampanyalı aktüel ürünleri vatandaşla buluşturmaya devam ediyor. Peki bu hafta Bim’de neler var? Teknolojik ev eşyaları, mutfak eşyaları, çocuk oyuncakları, dekorasyon eşyaları, giyim tekstil, gibi birbirinden farklı indirimli ürünler bu hafta Bim’in raflarında olacak.

Vatandaşların merakla beklediği Bim’in bu haftaki kataloğunun en dikkat çeken ürünlerinde biri de Kumtel cam ankastre set olacak. Kumtel marka ankastre set Bim markette 3.099 TL’ye sahiplerini bekliyor. İndirimli fiyatlarıyla vatandaşların sıklıkla alışverişlerinde tercih ettiği Bim’in diğer fırsatları da sizleri bekliyor.

Kumtel Dizayn Beyaz Cam Ankastre Setin Özellikleri Neler?

Kumtel beyaz cam ankastre set, fırın, ocak ve davlumbazdan oluşur. Fırın, geniş bir iç hacme sahiptir. 4 farklı pişirme fonksiyonu ile birbirinden lezzetli yemekler hazırlamanızı mümkün kılar. A+ enerji sınıfındadır ve Harr teknolojisi sayesinde %40 varan enerji tasarrufu sağlar. İki fırın tepsisi ve bir tel ızgaraya sahiptir.

Kumtel Dizayn beyaz cam ankastre set içinde yer alan ocak ise dört gözlüdür. Doğalgaz ile çalışmaya uygun şekilde tasarlanmış olsa da LPG dönüşümü de kolaylıkla yapılabilir. Bekleri emayeden üretilir ve paslanmaz yapıya sahiptir. Davlumbaz, üç seviyelidir. Çalışma seviyesi, ön kısımda bulunan düğme üzerinden mekanik olarak kontrol edilebilir. Emiş gücü 650 m³/s'dir. 140 watt'lık gücü ile yüksek performans sergiler. Sahip olduğu LED aydınlatmasıyla mutfağınıza hoş bir hava katar.

Kumtel Dizayn Beyaz Cam Ankastre Set Kaliteli ve Şık mı?

Kumtel ankastre set, beyaz cam kullanılarak üretilir. Tüm parçaların aynı materyal kullanılarak üretilmiş olması, görsel anlamda hoş bir bütünlük yaratır. Böylelikle mutfağınızda zaman geçirirken, yemek hazırlarken alacağınız keyif ciddi oranda artar.

Setin sade beyaz rengi ve zarif tasarımının dekoratif etkisi sayesinde mutfakta güzel vakit geçirebilirsiniz. Sunduğu bu hoş görselliğin yanında Kumtel Dizayn beyaz cam ankastre set, birbirinden kaliteli ürünlerden oluşur. Ürünlerin tüm aksamlarında yüksek kaliteli malzemeler kullanılır. Örneğin ocağın üst yüzeyi, 8 mm dayanıklı damperli camdır.

Bu ve diğer özellikleri sayesinde Kumtel Dizayn beyaz cam ankastre set, uzun bir kullanım ömrü vadeder. Ankastre setin 2 yıl garantili olması da bu durumun bir göstergesidir. Garanti süresi içerisinde yaşadığınız sorunlar, Kumtel'in yetkili servisleri tarafından kısa sürede çözülür.

Kumtel Dizayn Beyaz Cam Ankastre Setin Kullanımı Güvenli mi?

Bu tür mutfak ürünlerinin güvenli bir kullanım sunması, sağlık açısından oluşabilecek risklerin ortadan kaldırılması adına oldukça önemlidir. Kumtel Dizayn B66-S2 (MT) – KO-40TAHDF – DA6-830 beyaz cam ankastre set, güvenlikli yapısıyla da öne çıkar. Sette yer alan ocak, gaz güvenlik sistemine sahiptir. Fırının ayarlanabilir termostatı da benzer şekilde istenmeyen durumların önüne geçilmesi konusunda oldukça faydalıdır.

Kumtel Dizayn beyaz cam ankastre set, ücretsiz olarak yetkili servis tarafından kurulur. Böylelikle hatalı kurulum nedeniyle oluşabilecek riskler de engellenir. Güvenli yapısıyla dikkat çeken setin içindeki ürünlerin temizlenmesi de oldukça pratiktir. Bu setle mutfaktaki işleriniz daha kolay hâle gelir, temizlik yapmak için ekstra efor harcamanıza da gerek kalmaz.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala