Bim 2 Aralık kataloğunda Hometech 8 inç tablet kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

02.12.2022

Bitiş Tarihi

08.12.2022


Bim 2 Aralık kataloğunda Hometech 8 inç tablet kampanyasını kaçırmayın. 8 Aralık tarihine kadar geçerli olan indirimli aktüel kataloğunda bu hafta pek çok yeni ürün yer alıyor.

Bim Hometech 8 inç tablet kampanyası


Her hafta kaçırılmayacak fırsatlar sunan Bim, 2-8 Aralık 2022 tarihleri arası geçerli olan kampanyalı aktüel ürünleri vatandaşla buluşturmaya devam ediyor. Peki bu hafta Bim’de neler var? Teknolojik ev eşyaları, mutfak eşyaları, çocuk oyuncakları, dekorasyon eşyaları, giyim tekstil, gibi birbirinden farklı indirimli ürünler bu hafta Bim’in raflarında olacak.

Bu hafta Bim kataloğunda Hometech markasına ait tablet var. özellikle gençlerin ve çocukların dikkatini çeken tablet, dört çekirdekli işlemciye sahip. Birçok kullanışlı özelliğe sahip tablet, Bim marketlerde 1.199 TL’ye sahiplerini bekliyor.

Hometech 8 inç tablet özellikleri  • Ekran: 8” IPS ekran

  • İşletim sistemi: Android

  • RAM: 2 GB

  • Dahili depolama: 32 GB

  • İşlemci: 4 çekirdekli MediaTek MT8163

  • Bağlantı özellikleri: Wi-Fi 4 (802.11n) ve Bluetooth 4.0


Hometech: Yenilikçi Teknoloji Markası

Teknolojiyi herkes için ulaşılabilir kılma amacıyla hareket eden Hometech, sürdürülebilir kaliteye ve kullanıcı faydasına üretim anlayışının merkezinde yer veriyor. Hayatı kolaylaştıran teknolojiyi yüksek performans ve verimlilikle sunmak isteyen marka, satış sonrası desteğiyle de kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Kullanım ve Yönlendirme

İşlevsel teknik özellikleriyle dikkat çeken ve bilişim teknolojilerine dair farklı unsurları tek potada eritmeyi başaran cihazın kurulumu da oldukça basit. Tableti güç kaynağına bağlıyorsunuz ve açma/kapama düğmesine basıyorsunuz. Daha sonra karşınıza çıkacak ekrandaki yönergeleri takip ederek kurulumu kolayca tamamlayabilirsiniz. Ürünü kullanırken suyla temastan kaçınmanız ve kullanım ömrünün niteliği açısından şarj durumuna dikkat etmeniz tavsiye ediliyor.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala