Bim 21 Ekim kataloğunda çok amaçlı dolap kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

21.10.2022

Bitiş Tarihi

27.10.2022


Bim 21 Ekim kataloğunda çok amaçlı dolap kampanyası kaçmaz. Bu hafta Bim markette birbirinden güzel ürünler harika indirimli fiyatlarıyla sizleri bekliyor.

Bim aktüel kataloğunda bulunan ürünler geniş bir yelpazeye sahiptir. Akıllı saat modellerinden kahvaltılık tabak çeşitlerine, kırtasiye ürünlerinden kamp malzemelerine aradığınız pek çok ürün çeşidini bulabileceğiniz aktüel ürünler her salı ve cuma günleri yenilenmektedir.

Bim çok amaçlı dolap kampanyası


Bim, ülke genelindeki zincir marketlerinde uygun fiyatlı ürünleri satışa çıkarmaya devam ediyor. Farklı kategorideki pek çok ürünü mağazalarında müşterilerle buluşturan Bim, ekim ayının üçüncü haftasından itibaren satılacak aktüel ürünleri açıkladı. Yayınlanan listede ankastre set, elektrikli süpürge, ütü, sandalye, elektrikli mutfak aletleri, giyim ve çocuklar için oyuncak gibi birçok ürün yer alıyor.

21-27 Ekim tarihlerinde geçerli olan indirimli aktüel kataloğunda 8 bölmeli çok amaçlı dolap yer alıyor. vatandaşların kurtarıcısı olan bu dolap Bim’de 649 TL’ye sahiplerini bekliyor. 1.74 cm uzunluğa sahip dolabın derinliği 28 cm genişliği ise 48 cm.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala