Bim 21 Ekim kataloğunda Tefal Manuel Rondo kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

21.10.2022

Bitiş Tarihi

27.10.2022


Bim 21 Ekim kataloğunda Tefal Manuel Rondo kampanyası kaçmaz. Bim marketin 21-27 Ekim tarihlerinde geçerli olan indirimli aktüel kataloğu yayınlandı.

Bim, ülke genelindeki mağazalarında uygun fiyatlı ürünleri müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Bu hafta Bim markette yok yok.

Bim Tefal Manuel Rondo kampanyası


Bim, ülke çapındaki binlerce marketinde, bütçe dostu ürünleri satışa çıkarmaya devam ediyor. Farklı kategorilerde uygun fiyatlı ürünleri kullanıcılar ile buluşturan şirket, gelecek hafta satışa çıkaracağı aktüel ürünleri açıkladı.

Bim, ülke genelindeki zincir marketlerinde uygun fiyatlı ürünleri satışa çıkarmaya devam ediyor. Farklı kategorideki pek çok ürünü mağazalarında müşterilerle buluşturan Bim, ekim ayının üçüncü haftasından itibaren satılacak aktüel ürünleri açıkladı. Yayınlanan listede mutfak eşyaları, temizlik malzemeleri, küçük ev aletleri, sandalye, çok amaçlı dolap gibi birçok ürün yer alıyor.

Bu hafta Bim markette küçük mutfak aletleri kategorisinde Tefal Manuel Rondo yer alıyor. Pratik ve kullanışlı bir ürün olan rondo, ev hanımlarının elinin altından yer allan ürünlerden biri oldu. Tefal markasına ait manuel rondo, Bim markette 229 TL’ye sahiplerini bekliyor.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala