Bim 7 Ekim kataloğunda çelik çaydanlık kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

07.10.2022

Bitiş Tarihi

13.10.2022


Bim 7 Ekim kataloğunda çelik çaydanlık kampanyası kaçmaz. Bim marketin bu haftaki kataloğunda pek çok yeni ürün indirimli fiyatlarıyla sizleri bekliyor.

Türkiye'nin en büyük ekonomik market zincirleri arasında yer alan Bim alışveriş severleri heyecanlandırmaya devam ediyor.

Bim çelik çaydanlık kampanyası


Haftalık aktüel kampanya kataloglarını müşterileri ile buluşturmaya devam eden Bim market yine çok iddialı. Düzenlenecek indirimleri Bim katalogları ile duyuran dev market zinciri önümüzdeki haftaya damga vurmaya hazırlanıyor.

Tam 5 sayfadan oluşan büyük Bim indirimleri arasında teknoloji ürünleri başta olmak üzere, hobi ve seracılık ürünleri, elektronik ürünler, temizlik ve kişisel bakım ürünlerinin yanı sıra gıda ve tüketim ürünlerinde de büyük indirimler dikkat çekiyor.

Bu hafta Bim’de Hisar markasına ait çelik çaydanlık yer alıyor. Özellikle ev hanımlarını mutlu eden çaydanlık Bim markette 359 TL’ye sahiplerini bekliyor.

Hisar çelik çaydanlık özellikleri


Hisar çelik çaydanlık oldukça sağlam ve paslanmaz yüzeyi sayesinde uzun yıllar kullanıma elverişli bir üründür. Hemen hemen her evde bulunabilen çelik çaydanlık bir mutfağın olmazsa olmazıdır.

Hisar çelik çaydanlık paslanmaz çelik özelliği sayesinde uzun ömürlü kullanıma elverişlidir. İç yüzeyi kireçlenme yapmaz, hijyeniktir ve çayın tadını bozacak tortular oluşmaz.

Hem sağlamlığı hem de şık dizaynı ile birçok tüketici tarafından uzun yıllardır tercih edilmektedir. Tüm ocak tipleriyle uyumludur.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala