Bim 7 Nisan indirimli aktüel kataloğunda katlanır masa piknik seti
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

07.04.2023

Bitiş Tarihi

13.04.2023


Bim 7 Nisan indirimli aktüel kataloğunda katlanır masa piknik seti kampanyasını kaçırmayın. Bim'in gelecek haftaki kataloğunda birbirinden yeni ürünler sizleri bekliyor. Ürünlerin stokları tükenmeden alın.

Türkiye’nin 81 ilinde birçok şubesi bulunan BİM düzenli olarak yayınladığı kataloğu her zaman olduğu gibi yine müşterilerine sundu. BİM, müşterileri için kapıda kuyruk oluşturacak indirimleri ile vatandaşların tercihi olmaya devam ediyor.

Bim 7 Nisan indirimli aktüel kataloğunda katlanır masa piknik seti


Her hafta kaçırılmayacak fırsatlar sunan Bim, 7-13 Nisan 2023 tarihleri arası geçerli olan kampanyalı aktüel ürünleri vatandaşla buluşturmaya devam ediyor. Peki bu hafta Bim'de neler var? Teknolojik ev eşyaları, mutfak eşyaları, çocuk oyuncakları, dekorasyon eşyaları, giyim tekstil, gibi birbirinden farklı indirimli ürünler bu hafta Bim'in raflarında olacak.

Her hafta raflarını indirimli ürünlerle yenileyen market zinciri, sosyal medya gündemine bomba gibi düşen satışlarına bir yenisini daha eklenecek. Özellikle tatilciler ve kampçıların dikkatini çeken Katlanır Masa ve 4 Tabure Piknik Seti, 749 TL'lik fiyatıyla cuma günü satışa sunulacak.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala