Image Description

  Bim 9 Eylül kataloğunda kaçırılmayacak Harry Potter ürünleri

  Bim 9 Eylül kataloğunda kaçırılmayacak Harry Potter ürünleri

  Kampanya Detayları

  9/9/2022 / 9/15/2022

  Bim 9 Eylül kataloğunda kaçırılmayacak Harry Potter ürünleri sizleri bekliyor. Bim bu hafta tüm Harry Potter hayranlarını oldukça heyecanlandırdı. Vatandaşların ilgiyle takip ettiği Bim marketin 9-15 Eylül tarihli indirimli aktüel kataloğu yayınlandı. Bim’in bu haftaki aktüel kataloğunda oldukça yeni ürünler yer alıyor. Bu hafta Bim’de cep telefonlarından televiz-yonlara, katlanır bisikletten hırda-vat malzemelerine, elektrikli süpürgeden mutfak ürünlerine kadar pek çok yeni ürün var.

  Bim'de Harry Potter ürünleri koleksiyonu

  Yayınlandığı ilk tarihten beri dünya çapında bir hayran kitlesine sahip olan Harry Potter serisi o kadar sevildi ki gündelik yaşamın da bir parçası oldular. Harry Potter özel tasarımlı eşyalar marketlerde satılmaya başladı. Son olarak Bim de Harry Potter'ın özel koleksiyonundan eşyalara mağazalarından yer vermeye başladı. Özellikle Harry Potter hayranlarını ilgilendiren katalogda Harry Potter kitap görünümlü kasa, Harry Potter Amerikan servisi, Harry Potter masa üstü ahşap kalemlik, Harry Potter/Back To Hogwarts 250 Parça yapboz, Harry Potter 2023 planlayıcı ajanda, Harry Potter sihirli sürpriz kutusu, Harry Potter/Back To Hogwarts biblo not tutacağı, Harry Potter kumbara, Harry Potter kapı önü paspası gibi birçok ürün yer alıyor. Ürünlerin fiyat listesine aşağıdan göz atabilirsiniz. • Kitap Görünümlü Kasa 129 TL • Amerikan Servisi 12.50 TL • Masaüstü Ahşap Kalemlik 49 TL • 250 Parça Yapboz 27.50 TL • Biblo Not Tutacağı 27.50 TL • Sürpriz Kutusu 129.90 TL • Kumbara 12.50 TL • Kapı Önü Paspası 89 TL

  Harry Potter neden çok sevildi?

  Dijital teknolojinin yükselişi ile Harry Potter kitaplarının popülaritesi arttı. İlginç bir hikaye çünkü kitapları okumayı sevmeyen çok insan var ama bu kitapların filme çekildiğini görünce ilgilerini çekiyor. İnsanların bu kitap serisini sevmesinin birçok nedeni var. Bunlardan biri, gerçeklikten kaçmanın ve onlara sihrin ve büyücülerin olduğu başka bir dünyadaymış gibi hissettirmenin bir yolu olmasıdır.

  Bir roman serisiyle başlayan Harry Potter kadar sevildi ki kısa sürede filmeler konu oldu. Harry Potter’ın hayatı, hayranlarının fanatikliği onu fantezi ve bilim kurgu dünyasında bir efsane yaptı.

  Harry Potter kitapları

  Harry Potter, Random House'un bir yan kuruluşu olan Bloomsbury Publishing tarafından 1997 ve 2011 yılları arasında yayınlanan JK Rowling tarafından yazılmış bir kitap dizisidir. Dizi, kurgusal İngiliz büyücülük dünyasında Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'nda öğrenci olan Harry Potter'ın maceralarını takip ediyor. Ana karakterler Harry Potter, en iyi arkadaşı Ron Weasley ve iki arkadaşları Hermione Granger ve Draco Malfoy; Üçlü sonunda Lord Voldemort ve takipçilerine (Lord Voldemort adında karanlık bir büyücü) karşı savaşan Zümrüdüanka Yoldaşlığı adlı uluslararası bir gizli topluluğa dahil olur.

  Harry Potter filmleri

  Harry Potter film seri,si 2007 yılında dört uzun metrajlı filme uyarlandı (Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı; Harry Potter ve Melez Prens; Harry Potter ve Ölüm Yadigarları - Bölüm 1; Harry Potter ve Ölüm Yadigarları - Bölüm 2.

  2007 yılından önce de 4 tane daha Harry Potter filmi çekilmişti: Harry Potter ve Felsefe Taşı, Harry Potter ve Sırlar Odası, Harry Potter ve Azkaban Tutsağı, Harry Potter ve Ateş Kadehi.

  Daha Fazla Bilgi Al