Bim Fakir dik süpürge indirim kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

22.08.2022

Bitiş Tarihi

05.09.2022


Bim’de torbasız Fakir marka 2 yıl garantili dik durabilen elektrik süpürgelerde indirim kampanyası var. Bim Fakir marka dik süpürgelere göz at.

Fakir dik durabilen torbasız süpürge 399 liralık indirimli fiyatıyla satışta. Evleri kolaylıkla temizlemenin en rahat ve hesaplı yollarından biri dik süpürge kullanmak. Şimdi kendini dünyaya kanıtlamış Fakir'in dik süpürgeleri Bim marketlerinde indimli fiyatlarla satışa çıktı.

Bim Fakir dik süpürge indirim (özellikleri)

• Torbasız, kolay kullanım 
• 1 L toz haznesi 
• Kolay döndürülen tutma sapı 
• Kablo sarma kancaları 
• Kablo boyu: 5 m"

Taşıması kolay dik süpürge kullanmak temizlik yaparken büyük avantaj sağlar. taşıması kolaydır, insanları fazla yormaz. Tasarlanmalarındaki asıl amaç size daha fazla zaman kazandırmak ve ev işi yapmanın stresini azaltmak.

Bim'de indirimle satılan Fakir marka dik durabilen süpürge kullanırsanız, temizlik görevi bir zevk olabilir. Çünkü bir dik süpürgeyle daha kolay ve daha rahat olabilirsiniz.

Fakir dik süpürge temizlik ürünleri arasında büyük rahatlık sağlayan süpürgelerden biridir ve aynı zamanda en çok tercih edilen indirimli süpürgelerden biri de olabilir. Onları taşıması kolaydır, insanları fazla yormaz.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala