Bim markette Pierre Cardin ana kucağı kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

30.06.2023

Bitiş Tarihi

06.07.2023


Bim markette Pierre Cardin ana kucağı kampanyasını kaçırmayın. Bim'in 30 Haziran - 6 Temmuz 2023 tarihleri arasında geçerli olan indirimli aktüel kataloğunda daha pek çok yeni ürün sizleri bekliyor.

Birbirinden cazip fiyatlarla müşterilerine ürün hizmeti sunan Bim'in merakla beklenen kataloğu yayınlandı. Bim market alışveriş yapacaklar tarafından mercek altına alındı.

Bim Pierre Cardin ana kucağı kampanyası


Her hafta kaçırılmayacak fırsatlar sunan Bim, 30 Haziran - 6 Temmuz 2023 tarihleri arası geçerli olan kampanyalı aktüel ürünleri vatandaşla buluşturmaya devam ediyor. Peki bu hafta Bim'de neler var? Teknolojik ev eşyaları, mutfak eşyaları, çocuk oyuncakları, dekorasyon eşyaları, giyim tekstil, gibi birbirinden farklı indirimli ürünler bu hafta Bim'in raflarında olacak.

Her hafta raflarını indirimli ürünlerle yenileyen market zinciri, sosyal medya gündemine bomba gibi düşen satışlarına bir yenisini daha eklenecek. Özellikle bebek sahiplerinin dikkatini çeken Pierre Cardin marka ana kucağı, 1.299 TL'lik fiyatıyla cuma günü satışa sunulacak.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala