Bim Philips tıraş makinesi indirim kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

22.07.2022

Bitiş Tarihi

26.07.2022


Philips’in üstün özelliklerle donatılmış olan erkek bakım seti (tıraş makinesi) BİM indirim kampanyasıyla satışta.

Paslanmaz çelik bıçakları, ek sakal tarakları, USB şarjı ve saatlerce dayanan şarjıyla öne çıkan Philips BT1209 tıraş makinesi BİM’de sadece 199 liraya satışta. Ürünü satın almak için BİM’in internet sitesindeki kare kodunu da telefona okutabilirsiniz.

Tıraş makinesi satın alırken önce nelere dikkat edilmeli?

Tıraş makinesi, kılları deriden kesen bir cihazdır. Bir kişinin yüzündeki veya vücudunun diğer bölümlerindeki istenmeyen tüyleri almak gibi kişisel bakım için veya pürüzsüz bir görünüm oluşturmak için tüyleri almak için tıraş makinesi kullanılabilir.

Bazı insanlar, kullanımı daha kolay ve daha kullanışlı olduğu için elektrikli tıraş makinelerini tercih eder. Diğerleri daha yakın tıraş sundukları ve daha az bakım gerektirdiği için manuel tıraş makinelerini tercih eder.

Elektrikli tıraş makinesi, güç kaynağı olarak elektrik kullanan bir cihazdır. En iyi elektrikli tıraş makinelerinde, cilt üzerinde ileri geri hareket eden ve önünde yukarı ve aşağı hareket eden “kesiciler” veya “folyolar” olarak adlandırılan keskin bıçaklar ile cilt yüzeyindeki tüyleri kesen dönen bir başlık bulunur. Bu kesiciler veya folyolar, saçı kaldırmaktan sorumludur, böylece

Tıraş makinesi satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken özellikler şunlardır:

- İstediğiniz tıraş makinesi türü: döner mi yoksa folyo mu?

- Ne tür bir tıraş deneyimini tercih edersiniz? Islak ya da kuru?

- Nasıl bir sakalın var? Kirli sakal, kalın sakal, hafif sakal?

- Tıraş makinesi satın alırken bıçak ve düzeltici gibi herhangi bir aksesuara ihtiyacınız var mı?

Elektrikli tıraş makinelerinin artıları nelerdir?

Elektrikli tıraş makineleri, diğer tıraş makineleri türlerinden daha ucuz olmaları da dahil olmak üzere birçok avantaja sahiptir. Ayrıca yakın bir tıraş sağlarlar ve kullanımı kolaydır. Öte yandan, elektrikli tıraş makineleri geleneksel tıraş makineleri kadar kullanışlı değildir.

Elektrikli tıraş makinelerinin artıları şunları içerir:

- Diğer tıraş makinelerinden daha ucuz

- Yakın tıraş sağlar

- Kullanımı kolay

Elektrikli tıraş makineleri çabuk bozulur mu?

Elektrikli tıraş makineleri erkekler için popüler ve kullanışlı bir araçtır. Yüz, boyun ve kafadaki saçları tıraş etmek için kullanılırlar. Birçok farklı elektrikli tıraş makinesi türü vardır. Bazılarında ileri geri salınan döner bıçaklar bulunurken, diğerlerinde dairesel hareket eden bıçaklar bulunur.

Elektrikli tıraş makineleri iki kategoriye ayrılabilir: folyolu tıraş makineleri ve döner tıraş makineleri. Folyo tıraş makineleri, kılları bıçağa yönlendirmek için folyo kullanırken, döner tıraş makineleri, geçerken kılları kesmek için kesicili dönen diskler kullanır. Folyo elektrikli tıraş makineleri genellikle döner muadillerinden daha pahalıdır, ancak daha uzun süre dayanma eğilimindedirler çünkü bıçak veya fırça gibi yedek parçalara ihtiyaç duymazlar ve optimum performansı korumak için düzenli olarak değiştirilmesi gerekir.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala