Bim Stanley kaşıklı yemek termosu indirim kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

24.08.2022

Bitiş Tarihi

15.09.2022


Ünlü termos markası Stanley'den indirimli yemek termosu. Bim marketlerinde satışına başlanan Stanley kaşıklı yemek termosunun 439 liralık fiyatı var.

Termos denince akla ilk gelen markalardan olan ve Türkiye'de de geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Stanley, indirimli kaşıklı yemek termoslarıyla adından söz ettiriyor. Sağlamlık ve kullanıcı deneyimi konusunda lider markalardan olan Stanley'nin yemek termosları şimdi BİM marketlerinde indirimli fiyatlarla satışa çıktı.

Paslanmaz çelikten malzemesiyle çok daha dayanıklı ve güven verici bir yemek termosu olan Stanley, BİM marketlerinde şimdi çok daha ucuz.

Bim Stanley kaşıklı yemek termosun özellikleri


Stanley yemek termosu, paslanmayan yüksek kaliteli çelikten yapıldığı için piyasadaki en iyi termoslardan biridir. Ayrıca yemeklerinizi saatlerce sıcak veya soğuk tutmak için çift cidarlı ve vakumlu yalıtımlıdır. Stanley yemek termosu, doldurmayı ve temizlemeyi kolaylaştıran geniş bir ağza sahiptir ve sızdırmaz bir kapakla birlikte gelir.

Çorbanız ya da yemeğiniz için bir termos seçerken akılda tutulması gereken birkaç şey var. İlk olarak, ihtiyaçlarınızı düşünün. Çorbanızı gün boyu sıcak tutacak bir termos mu arıyorsunuz? Yoksa sadece birkaç sıcak kalması yeterli mi? Ayrıca boyut konusu da önemli. Sadece bir kişiye yetecek kadar yemek koyacaksanız o zaman küçük bir termos yeterli olacaktır. Ancak bir aileyi veya arkadaş grubunu besliyorsanız, daha büyük bir termosa ihtiyacınız olacaktır.

Malzeme kalitesi kritik önemde. Bazı termoslar yalıtımlı paslanmaz çelikten yapılırken, diğerleri köpük veya vakumla kapatılmış cam gibi malzemelerle kaplanmıştır. Her türlü termosun kendi avantajları ya da dezavantajları vardır.

Bim'in indirimli Stanley yemek termosları, dayanıklı, güvenilir ve çevre dostu bir termos isteyen herkes için mükemmel bir seçimdir. Hem sıcak hem de soğuk içecekler ya da yemekler için mükemmel bir çözümdür. Geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmaları nedeniyle çevre için de faydalı bir seçimdir.

Ürün bilgileri


400 ml
7 saat sıcak
7 saat soğuk
Ömür boyu garanti

Stanley yemek termosları Bim'de Yapı Kredi, Bonus ve Maximum kartlara özel peşin fiyatına 6 taksitle satışta.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala