BİMcell'den bol bol konuşmak isteyenlere 'Dost konuşan paket' kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

27.07.2023

Bitiş Tarihi

08.08.2023


Bol bol konuşmak isteyenlere, Dost konuşan paket! BİMcell içi sınırsız görüşme, her yöne 750 dakika konuşma ve 250 SMS, 15 GB internet Dost Mega paketle 122 lira.

BİMcell indirimli tarifeler


BİMcell'in iletişim dünyasını kolaylaştıran yeni paketi Dost Mega ile bol bol konuşmak isteyenler için harika bir fırsat sunuluyor! Dost Mega paket, sınırsız görüşme özelliğiyle BİMcell kullanıcılarına kesintisiz iletişim imkanı sağlıyor. Ayrıca, farklı operatörlere yönelik her yöne 750 dakika konuşma ve 250 SMS hakkı da bu paketin önemli avantajları arasında yer alıyor.

Dost Mega paket, iletişim kadar internet kullanımına da önem verenleri unutmuyor. Paket kapsamında sunulan 15 GB internet, kullanıcıların internette özgürce gezinmelerine ve sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmalarına olanak tanıyor. Bu sayede, sevdikleriyle haberleşmenin yanı sıra dijital dünyada da keyifli vakit geçirmek isteyenler için ideal bir tercih oluyor.

122 lira gibi uygun bir fiyatla sunulan Dost Mega paket, kullanıcılara ekonomik ve kapsamlı bir iletişim deneyimi yaşama imkanı veriyor. Hem BİMcell içi sınırsız konuşma hem de her yöne 750 dakika ve 250 SMS gibi çeşitli konuşma olanaklarıyla iletişimi sınırlamadan, iletişim ihtiyaçlarınızı karşılamak artık çok daha kolay.

Dost Mega paketle, sevdiklerinizle kesintisiz görüşmeler yapabilir, internetin keyfini doyasıya çıkarabilir ve iletişim dünyasında özgürce hareket edebilirsiniz. Bu avantajlı paketle, BİMcell'in kaliteli hizmetlerinden uygun fiyatlarla yararlanarak iletişimdeki sınırları ortadan kaldırabilirsiniz.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala