Image Description

  Butterfly Chocolate'dan %15 İndirim Fırsatı

  Butterfly Chocolate'dan %15 İndirim Fırsatı

  Kampanya Detayları

  4/4/2024 / 12/31/2024

  AnadoluBank, müşterilerine özel bir kampanya ile yeniden karşımızda! Bu seferki iş birliği ise çikolata tutkunlarını sevindirecek türden. Butterfly Chocolate'dan yapılacak alışverişlerde %15 indirim fırsatı sunan kampanya 4 Nisan - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında geçerli olacak. Çikolata severler bu fırsatı kaçırmasın.

   

  AnadoluBank ve Butterfly Chocolate İş Birliği Kampanyası

   

  AnadoluBank müşterileri kampanyaya katılmak için öncelikle 'Kod Al' butonuna tıklayarak katılım şifresini alabilecekler. Her kupon kodu tek kullanımlık olup kampanyadan yararlanmak isteyenlerin bu detaya dikkat etmeleri önemlidir.

   

  Butterfly Chocolate'dan yapılacak alışverişlerde geçerli olan kampanya markanın resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek alışverişlerde geçerli olacak ancak kampanya diğer promosyonlar veya indirimler ile birleştirilemez. Kampanyadan faydalanmadan önce bunları bilmek son derece önemlidir.

   

  AnadoluBank ve Butterfly Chocolate iş birliği müşterilere alışveriş keyfini artırırken ekonomik fırsatlar sunuyor ancak kampanya detayları ve şartları dikkatlice okunmalı ve katılım için gereken adımlar eksiksiz bir şekilde takip edilmelidir. Çikolata alışverişi yapmayı düşünenler bu kampanyadan faydalanarak lezzetli bir deneyim yaşayabilirler. Eğer Butterfly Chocolate ürünlerini seviyorsanız AnadoluBank’ın bu kampanyasını sakın kaçırmayın.

  Daha Fazla Bilgi Al