Image Description

  CardFinans Trendyol kredi kartı ile 1000 liraya varan Trendyol ParaPuan

  CardFinans Trendyol kredi kartı ile 1000 liraya varan Trendyol ParaPuan

  Kampanya Detayları

  8/7/2023 / 8/31/2023

  CardFinans Trendyol kredi kartı ile 1000 liraya varan Trendyol ParaPuan kampanyasından siz de yararlanın. Cardfinans Trendyol kredi kartının avantajlı dünyasına katılanları 1000 liraya Varna Trendyol ParaPuan avantajı karşılıyor.

  CardFinans Trendyol kredi kartı Trendyol Yemek’te yüzde 5 indirim, diğer Trendyol alışverişlerinde yüzde 1 indirim, peşin fiyatına 6 taksit gibi avantajlar var. Ayrıca ömür boyu kart ücreti ödemek yok.

  CardFinans Trendyol Kredi Kartıyla 1000 Liraya Varan ParaPuan Fırsatı!

  Alışveriş deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak istiyorsanız, CardFinans Trendyol kredi kartı tam size göre! Bu özel kart, sadece size özel avantajlarla dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor. CardFinans Trendyol kredi kartına sahip olan herkes, bu avantajlı dünyanın bir parçası oluyor. Ve bu dünyanın en büyük avantajlarından biri de 1000 liraya varan Trendyol ParaPuan! Evet, doğru duydunuz. CardFinans Trendyol kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerde, 1000 liraya kadar Trendyol ParaPuan kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Bu eşsiz fırsattan yararlanmak için daha ne bekliyorsunuz? CardFinans Trendyol kredi kartının avantajlı dünyasına katılın, alışverişlerinizde 1000 liraya varan ParaPuan'ınızı kazanın ve dilediğiniz ürünleri daha uygun fiyatlarla satın alın.

  Kampanya detayları

  Kampanya CardFinans Trendyol'a başvuru yapan ve başvurusu onaylanarak ilk defa bu kartla QNB Finansbank bireysel kredi kartı sahibi olacak müşteriler için geçerlidir. Başvuruları onaylandıktan sonra tek seferde Trendyol’da yapacakları her 500 TL ve üzeri harcamalarına 100 TL değerinde, toplamda 1000 TL’ye varan Trendyol ParaPuan kazanacaklardır. Her müşteri kampanyaya yalnızca bir defa katılabilir. Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez. ParaPuan'lar QNB Finansbank tarafından karşılanmakta olup, QNB Finansbank öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma/sonlandırma hakkını saklı tutar.

  Kampanya kapsamında, 30 Eylül’e kadar tek seferde Trendyol’dan yapacakları her 500 TL ve üzeri harcamaya 100 TL değerinde, toplamda 1000 TL’ye varan Trendyol ParaPuan kazanılabilecek olup kazanılan Trendyol ParaPuan'lar 15 Ekim’e kadar kullanılabilecektir. Bu tarihte kullanılmayan Trendyol ParaPuan'lar geri alınacaktır. Bu ParaPuan'ları Dolap, dijital servisler ve kıymetli maden alımları dışında Trendyol uygulaması üzerinden yapacağınız bütün harcamalarınızda kullanabilirsiniz. ParaPuan ya da Trendyol ParaPuan ile yapılan harcamalardan Trendyol ParaPuan kazanılmaz.

  Daha Fazla Bilgi Al