Image Description

  Carrefoursa Harca Kazan Kampanyası

  Carrefoursa Harca Kazan Kampanyası

  Kampanya Detayları

  12/7/2023 / 12/22/2023

  CarrefourSA, muhteşem bir alışveriş deneyimi sunmak için dopdolu bir kampanyayla geliyor! 07-22 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerli olacak bu eşsiz fırsatlarla dolu kampanyaya katılan her müşteri, birbirinden cazip avantajlara sahip olacak.

  Harika Kazançlar, Sadece CarrefourSA Kart İle!

  Kampanyaya katılan müşteriler, 07-22 Aralık 2023 tarihleri arasında, onay SMS’i alındıktan ya da online uygulamamızda ve web sitemizde yer alan ‘Kampanyalar’ sekmesindeki ‘Katil' butonuna tıkladıktan sonra Bireysel CarrefourSA Kart’larıyla yapacakları 1.000 TL veya üzeri alışverişte tam 100 TL puan kazanma şansına sahip olacaklar.

  Sınırsız Kazanç, Farklı Günlerde 5 Kez!

  Her müşteri kampanyadan, farklı günlerde olmak üzere 5 defa faydalanabilir ve toplamda 500 TL'ye kadar puan kazanma şansını elde edebilir. Kazanılan puanlar anında kartlara yüklenecek ve yüklendiği gün dahil 30 gün boyunca geçerli olacak.

  Kolay Katılım, Cep Telefonundan veya Online Uygulamadan!

  07-22 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerli olan kampanyamıza katılmak için, online uygulamamızda veya web sitemizde yer alan ‘Kampanyalar’ sekmesindeki ‘Katil' butonuna tıklaman veya 4604’e “KAZAN” yazıp göndermen yeterli olacak.

  Dijital Üyelik İle Hemen Katıl!

  Müşterinin SMS ile katılım sağlamak istemesi durumunda, cep telefonunun CarrefourSA Kart Dijital Üyelik programında kayıtlı olması gerekiyor. Kayıtlı olmayanlar için önce CarrefourSA Kart Dijital Üyelik sürecini tamamlamak, ardından kampanya katılım SMS’i atmak gerekiyor.

  Daha Fazla Bilgi Al