Image Description

  Chippin'den 100 TL'lik indirim! Kampanyaradar'a özel davet kodunu kullan

  Chippin'den 100 TL'lik indirim! Kampanyaradar'a özel davet kodunu kullan

  Kampanya Detayları

  6/16/2023 / 8/31/2023

  Koç Grubu, Chippin adlı uygulamasıyla kullanıcılarına özel bir fırsat sunuyor. Yeni üyelik oluşturanlar Kampanyaradar.com davet koduyla tam 100 TL hediye kazanıyor. Bu hediye, 200 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabiliyor. Kampanyaradar'a özel davet kodunu kullanın. İndirim için davet kodu ve detaylar burada.

  Chippin 100 TL Hediye Kampanyası

  Chippin uygulamasıyla elde edilen bu avantajı birçok markada kullanabilirsiniz. Migros, Carrefoursa, Opet, Koçtaş, Arçelik, Beko, LCWaikiki, İpekyol, Twist ve Damat gibi sevilen markalarda Chippin uygulamasıyla alışveriş yapabilirsiniz. Chippin çok sayıda markanın indirim kampanyalarını tek bir platformda toplayarak avantajlı alışveriş imkanı sunuyor. Avantajları hem online hem de fiziksel mağazalarda kullanabilirsiniz.

  Farklı Kampanyalarla Daha Fazla Avantaj

  Chippin, sadece yeni üyelik avantajıyla sınırlı kalmıyor. Uygulama üzerinden birçok farklı kampanya ve indirim fırsatıyla karşılaşabilirsiniz. Bu sayede alışverişlerinizde ekstra indirimler ve fırsatlar yakalayabilirsiniz.

  Chippin'de Kampanyaradar'a Özel Davet Kodu! Hemen Üye Olun, Fırsatları Kaçırmayın!

  Chippin'e hemen üye olarak bu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Üyelik oluştururken Kampanyaradar.com'a özel "PCQ3HX9E"davet kodunu kullanarak 100 TL'lik hediye bakiyenizi hemen alabilir ve harcamaya başlayabilirsiniz. Avantajlı fırsatları kaçırmamak için hemen Chippin uygulamasını indirin ve avantajlı alışverişin tadını çıkarın!

  Kampanya Detayları

  Hediye ChipPuan'ını Chippin üye markalarında tek seferde yapacağın 200 TL ve üzeri alışverişinde kullanabilirsin. Kampanya 16 Haziran - 31 Ağustos 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya Opet ve Chippin Markette yapılan ödemeler dahil değildir.

  Hediye ChipPuan'ını harcarken 200 TL ve üzeri ödemenin 100 TL'lk kısmını ChipPuan'ın ile, kalan kısmını ise Chippin'e eklemiş olduğun kredi kartı ile ödeyebilirsin. Örnek ödeme şu şekilde olacakır: Ödeme tutarın 210 TL ise, 100 TL'si ChipPuan ile ödenecek, 110 TL'si de kredi kartından tahsil edilecektir. 100 TL hediye ChipPuan kişiye özeldir ve sadece 1 defaya mahsustur.

  Hediye ChipPuanlar yüklendiği günden itibaren 3 ay geçerlidir. Kullanılmayan ChipPuanlar 3 ayın sonunda silinecektir. Chippin ile ödeme yapmak veya ChipPuan bakiyelerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin. Chippin kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  Daha Fazla Bilgi Al