Image Description

  Coral Travel'da 7.500 TL Bankkart Lira Hediye

  Coral Travel'da 7.500 TL Bankkart Lira Hediye

  Kampanya Detayları

  6/1/2024 / 6/20/2024

  Bankkart, yaz tatilinizi daha avantajlı hale getirecek özel bir kampanya sunuyor. 1 - 20 Haziran 2024 tarihleri arasında Coral Travel'da yapacağınız alışverişlerde kazançlı çıkmanız mümkün.

   

  Coral Travel’da 7.500 TL Bankkart Lira Hediye Kampanyası

   

  Bankkart, Coral Travel'da yapacağınız tatil alışverişlerinizi daha ekonomik hale getirmek için özel bir kampanya sunuyor. 1 - 20 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya ile tek seferde yapacağınız peşin veya taksitli alışverişlerde Bankkart Lira kazanma fırsatına sahip olacaksınız. Kampanya kapsamında, Coral Travel'da yapacağınız alışveriş tutarına göre kazanabileceğiniz Bankkart Liralar şöyle: 

   

  • 25.000 TL - 49.999 TL arasındaki alışverişlerde 2.500 TL Bankkart Lira,
  • 50.000 TL - 99.999 TL arasındaki alışverişlerde 5.000 TL Bankkart Lira,
  • 100.000 TL ve üzeri alışverişlerde ise 7.500 TL Bankkart Lira.

   

  Kampanyaya katılmak için Bankkart Mobil uygulamasından, bankkart.com.tr'den veya "CORAL" yazıp 4757'ye SMS göndererek katılım sağlamanız gerekmektedir. Kampanyadan yararlanabilmek için alışverişinizi Bankkart POS cihazından yapmanız gerekmektedir. Kazanılan Bankkart Liralar 28 Haziran 2024 tarihinde kartınıza yüklenecek ve 27 Temmuz 2024 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bankkart Liralar 28 Temmuz 2024 tarihinde geri alınacaktır.

   

  Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır. Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ve en fazla 7.500 TL Bankkart Lira kazanabilecektir. Kazanılan Bankkart Liralar, Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde de kullanılabilir. Bankkart Liralar, Bankkart Prestij ve Bankkart Prestij Plus kredi kartları için sunulan Katlanan Bankkart Lira özelliği kapsamında kullanılamaz.

   

  Bireysel ve ticari kartlar için uygulanan yurt içi azami taksit sayısı yasal düzenlemelere göre farklılık gösterebilmektedir. Yurt dışına yönelik harcamalarda taksitlendirme yapılamamaktadır. Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir. Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir.

   

  Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbarasında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır.

   

  Bu yaz tatilinizi Coral Travel’da planlarken, Bankkart'ın sunduğu bu özel kampanyadan yararlanarak tatilinizi daha ekonomik hale getirebilirsiniz. Kampanya detaylarını öğrenmek ve katılım sağlamak için Bankkart Mobil uygulamasını veya bankkart.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz. T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Coral Seyahat A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Daha Fazla Bilgi Al