Image Description

  Dijitalden Müşteri Olanlara Ferdi Kaza Sigortası Hediyesi Albaraka’da

  Dijitalden Müşteri Olanlara Ferdi Kaza Sigortası Hediyesi Albaraka’da

  Kampanya Detayları

  4/3/2024 / 12/31/2024

  Albaraka Türk Katılım Bankası dijital platformlarından müşteri olanlara özel bir teklif sunuyor. 3 Nisan - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında Albaraka Mobil üzerinden "Müşteri Olmak İstiyorum" özelliği ile müşteri olanlara Ferdi Kaza Sigortası hediye ediliyor. Bu teklif geleceğinizi ve sevdiklerinizi güvence altına almanız için bir fırsat sunuyor.

   

  Albaraka'dan Ferdi Kaza Sigortası Hediyesi

   

  Albaraka'nın bu kampanyası sadece yeni dijital müşterilere yöneliktir. Kampanyadan yararlanmak için Albaraka Mobil üzerinden müşteri olmak gerekiyor ve ferdi kaza sigortası çeşitli asistanlık hizmetleri ile birlikte geliyor. Bu hizmetler arasında yıllık kombi ve klima bakımı, makine halısı yıkama, petek temizliği ve daha birçok ev hizmeti bulunuyor. Ayrıca ev temizliği, diş hekimi muayenesi ve online doktor danışma gibi sağlık hizmetlerinde de indirimler sunulmaktadır.

   

  Kampanya ortalama aylık fonun 1.000 TL altına düşmemesi şartıyla 18 - 74 yaş arası kişilere açıktır. Sigorta poliçesi, kazadan kaynaklanan vefat, daimi maluliyet ve tedavi masraflarını kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. Poliçenin geçerlilik süresi dokuz ay olup kampanyanın bitiminde sona erecektir.

   

  Kampanyaya katılım için gerekli olan adımlar ve koşullar, Albaraka Mobil uygulaması üzerinden kolayca takip edilebilir. Ayrıca herhangi bir soru veya talep için Katılım Emeklilik Çağrı Merkezi ile iletişime geçilebilir. Albaraka, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu özel teklifle, finansal güvenliğinizi artırırken aynı zamanda birçok pratik ev ve sağlık hizmetinden de yararlanma imkanı bulabilirsiniz.

  Daha Fazla Bilgi Al