Image Description

  Dijitalden Müşterileri Olanlara 1.000 TL'ye Varan BimPara Hediye

  Dijitalden Müşterileri Olanlara 1.000 TL'ye Varan BimPara Hediye

  Kampanya Detayları

  4/1/2024 / 12/31/2024

  Albaraka, dijital dünyada müşteri deneyimini zenginleştirmeye yönelik adımlarından biri olarak dikkat çekici bir kampanya ile karşımızda. Nisan ayından yıl sonuna kadar sürecek olan bu kampanya müşterilere 1.000 TL'ye varan BimPara hediye ediyor. Teknolojiyi finansal avantajlarla buluşturan bu teklif 1 Nisan - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında geçerli.

   

  Albaraka’dan BimPara ile Alışveriş Fırsatı

   

  Albaraka, dijital platformlarını kullanarak yeni müşteriler kazanma ve mevcut müşterilerinin bankacılık işlemlerini çeşitlendirmeyi hedefleyen bir kampanya başlattı. Müşteriler Albaraka Mobil uygulamasında bulunan “Müşteri Olmak İstiyorum” butonu üzerinden kolayca müşteri olabilir ve BimPara hediyesinden faydalanabilirler.

   

  Bu kampanya kredi kartı kullanımından otomatik fatura ödeme talimatlarına, BES ve çeşitli sigorta ürünlerinden yatırım hesaplarına kadar geniş bir yelpazede hizmetleri kapsıyor. Her bir hizmet için belirlenen BimPara miktarları toplamda 1.000 TL'ye varan bir hediye bakiyesi sunuyor. Bu kampanya Albaraka'nın müşterilerine sunduğu finansal ürün ve hizmetlerin çeşitliliğini vurguluyor ve müşterilerinin günlük hayatlarında ekonomik avantajlar elde etmelerini sağlıyor.

   

  Kampanyaya katılım için Albaraka Mobil uygulaması üzerinden birkaç basit adım yeterli. Kampanya detayları ve katılım koşulları müşterilere kolaylık sağlamak amacıyla açık ve anlaşılır bir şekilde sunulmuş. BimPara, hem BİM mağazalarında hem de BimPara mobil uygulaması üzerinden rahatça kullanılabiliyor.

   

  Albaraka'nın bu kampanyası, müşterilerine değer katma ve onlara maddi avantajlar sağlama amacını taşıyor. Aynı zamanda, dijital bankacılık alanındaki yenilikçi yaklaşımlarını da gösteriyor. Eğer siz de bu kampanyadan faydalanmak ve Albaraka'nın sunduğu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız, hemen Albaraka Mobil uygulamasını indirin ve kampanyaya katılın. Böylece, hem Albaraka'nın ayrıcalıklı dünyasına adım atmış olacak hem de BimPara ile alışverişin keyfini çıkaracaksınız.

  Daha Fazla Bilgi Al