Image Description

  DocuSign Üyeliğinde %30 İndirim

  DocuSign Üyeliğinde %30 İndirim

  Kampanya Detayları

  6/1/2024 / 12/31/2024

  DenizBank, işletme sahiplerine özel bir kampanya sunuyor. 1 Haziran - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya ile DocuSign yıllık planlarında %30 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

   

  DocuSign Üyeliğinde %30 İndirim

   

  DenizBank, işletme kart sahiplerine özel bir kampanya düzenliyor. Bu kampanya kapsamında, DocuSign yıllık planlarında %30 indirimden yararlanabilirsiniz. DocuSign ile her yerde ve hemen hemen her cihazda belgeleri ve sözleşmeleri güvenli ve hızlı bir şekilde elektronik imzalayabilirsiniz. Bu kampanya 31 Mart 2025 tarihine kadar geçerlidir.

   

  İşletme kart sahipleri, DocuSign yıllık planlarında %30 indirimden faydalanabilirler. Ödemelerin işletme kartları ile yapılması gerekmektedir. Fırsattan yararlanmak için “Fırsatı Yakala” alanından kampanya kodunuzu alabilirsiniz. Kampanya kodunuzu, DocuSign adresine satın alım ekranında girerek kampanyadan yararlanabilirsiniz. Teklif sadece yeni müşteriler için geçerlidir. İndirim kodu yalnızca yıllık planlar için geçerlidir.

   

  Kampanyadan yararlanabilmek için DenizBank İşletme Kartı sahibi olmanız ve “Fırsatı Yakala” alanından kampanya kodunuzu almanız gerekmektedir. Kampanya kodunuzu DocuSign satın alım ekranında girerek %30 indirimden yararlanabilirsiniz. Bu indirim sadece yeni müşteriler için geçerli olup, sadece yıllık planlarda kullanılabilir.

   

  DenizBank ve DocuSign işbirliği ile sunulan bu fırsatı kaçırmayın. Belgelerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde elektronik olarak imzalamak ve %30 indirim avantajından yararlanmak için hemen “Fırsatı Yakala” alanından kampanya kodunuzu alın ve DocuSign yıllık planına abone olun. Bu kampanya ile işletmenizin belgelerini dijital ortamda yönetmenin kolaylığını yaşayın.

  Daha Fazla Bilgi Al