Image Description

  Expressolab'dan Yapılacak Kahve ve Kahve Ekipmanı Alışverişlerine %15 İndirim

  Expressolab'dan Yapılacak Kahve ve Kahve Ekipmanı Alışverişlerine %15 İndirim

  Kampanya Detayları

  4/1/2024 / 12/31/2024

  Denizbank, kahve severlere özel bir indirim kampanyası sunuyor! 1 Nisan - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında DenizBank kredi kartı sahipleri Expressolab'dan yapacakları kahve ve kahve ekipmanı alışverişlerinde %15 indirimden yararlanabilirler.

   

  DenizBank ile Expressolab'da %15 İndirim!

   

  Bu kampanya DenizBank kredi kartlarına özel olarak düzenlenmiş olup kahve tutkunlarına yönelik harika bir fırsattır. İndirimden yararlanmak için alışverişlerinizi espressolab.com veya Espressolab mobil uygulaması üzerinden yapmanız gerekmektedir. Alışverişiniz sırasında sepette indirim kodunu kullanarak avantajlı fiyatların keyfini çıkarabilirsiniz.

   

  İndirim yalnızca DenizBank kredi kartları ile yapılan online alışverişlerde geçerlidir. İndirim kodu kullanımı sınırsızdır. Dolayısıyla kampanya süresi boyunca dilediğiniz kadar alışveriş yapabilirsiniz. Kampanya yıl sonuna kadar yani 31.12.2024 tarihine kadar aktif olacaktır. 

   

  Espressolab'dan yapacağınız kahve ve kahve ekipmanı alışverişlerinizde %15 indirim fırsatını kaçırmayın. DenizBank kredi kartınızla hem lezzetli kahvelere hem de gelişmiş kahve makinelerine daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. DenizBank ve Espressolab kampanya koşullarında herhangi bir değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Daha Fazla Bilgi Al