Image Description

  Fatura Talimatlarınıza Toplam 300 TL Hediye

  Fatura Talimatlarınıza Toplam 300 TL Hediye

  Kampanya Detayları

  3/19/2024 / 12/31/2024

  Kuveyt Türk, fatura talimatları veren müşterilerine büyük bir jest yapıyor. Kuveyt Türk, müşterilerine özel bir kampanya sunuyor. Eğer 1 Ocak 2024'ten sonra Kuveyt Türk Mobil kullanıcısı olduysanız, bu fırsat tam size göre! 19 Mart 2024'ten itibaren verdiğiniz ilk üç fatura talimatı ile toplamda 300 TL hediye kazanabilirsiniz.

   

  Kuveyt Türk'ten Fatura Talimatlarına Özel Toplam 300 TL Hediye!

   

  İlk talimatınızda 50 TL, ikincisinde 100 TL ve üçüncüsünde 150 TL olmak üzere toplamda 300 TL'lik bir avantaj elde edeceksiniz. Üstelik bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, Kuveyt Türk Mobil uygulaması üzerinden fatura talimatlarınızı vermek ve otomatik ödeme talimatlarınızı aktif hale getirmek.

   

  Bu kampanya, özellikle yeni müşteriler için harika bir başlangıç olabilir. Faturalarınızı otomatik ödeme talimatı vererek hem zaman kazanın hem de cüzdanınızı rahatlatın! Otomatik ödeme talimatı verdiken sonra fatura ödeme işlemi için endişelenmenize gerek kalmayacak, her şey kendiliğinden halledilecek. Buna ek olarak da Kuveyt Türk size 300 TL’ye kadar hediye verecek. Bu fırsatı kaçırmayın ve Kuveyt Türk Mobil üzerinden fatura talimatlarınızı hemen verin!

  Daha Fazla Bilgi Al