Image Description

  Finansbank'tan her yeni otomatik fatura ödeme talimatına 40 TL ParaPuan kampanyası

  Finansbank'tan her yeni otomatik fatura ödeme talimatına 40 TL ParaPuan kampanyası

  Kampanya Detayları

  10/1/2022 / 10/31/2022

  Finansbank'tan her yeni otomatik fatura ödeme talimatına 40 TL ParaPuan kampanyası ekim ayında devam ediyor. Toplamda 120 TL'ye varan ParaPuan kazanma fırsatı!

  Finansbank banka ya da kredi kartıyla otomatik ödeme talimatı verenler 120 liraya varan ParaPuan kazanıyor. Ekim ayının son gününe kadar devam eden kampanyada her yeni otomatik fatura ödeme talimatında 40 TL, toplamda 120 TL’ye varan ParaPuan kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

  Finansbank otomatik fatura ödeme kampanya detayları

  • Kampanya 1-31 Ekim tarihleri arasında CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları veya QNB Finansbank vadesiz hesabınız üzerinden verilen her yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatı için geçerlidir. Kampanya süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamaz.
  • Vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 40 TL olmak üzere, toplamda en fazla 120 TL değerinde ParaPuan kazanabilirsiniz.
  • Kredi kartından ödül kazanımı için talimat verilen faturanın 31 Mart 2023 tarihine kadar en az 1 kez ödenmesi gerekir. Verilen talimatların 28 Nisan 2023 tarihine kadar açık olması gerekmektedir. Bu tarihe kadar talimatların iptal edilmesi durumunda verilen ParaPuan ödülü geri alınacaktır. ParaPuan'ın kullanılmış olması durumunda kullanılan ParaPuan tutarı kredi kartı ekstrenize borç olarak kaydedilecektir.
  • Hesaptan verilen talimatlar için 30 Kasım 2022 tarihine kadar ilgili faturanın ödenmesi gerekmekte olup, kazanılan ParaPuan 1-8 Aralık 2022 tarihleri arasında CardFinans Nakit kartına, kredi kartından verilen talimatlar için kazanılan ödül faturanın ödendiği ayın son iş günü, CardFinans veya QNB First logolu kredi kartınıza yüklenecektir.
  • Ödeme tarihinde hesap bakiyesinin ya da kredi kartı limitinin yetersiz olması durumunda fatura ödeme işlemi gerçekleşmeyecektir.
  • Kampanya sadece CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları ve QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden verilen talimatlar için geçerlidir.
  • Kazanılan ParaPuan'ların kullanım süresi 25 gün olup, bu süre sonunda kullanılmayan ParaPuan'lar geri alınacaktır.
  • QNB Finansbank Şubelerinden, Çağrı Merkezi, QNB Mobil veya Bireysel İnternet Bankacılığından otomatik fatura ödeme talimatı verilebilir.
  • Her müşteri kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve toplamda en fazla 120 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.
  • ParaPuan kampanyasına dahil olan faturalar ile başka kampanyalara katılım gerçekleştirilemez.
  • Enpara, CardFinans Ticari, CardFinans Fix ve Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları üzerinden vereceğiniz talimatlar kampanyaya dahil değildir.
  Daha Fazla Bilgi Al