Image Description

  GetirBüyük harcamalarında 150 TL indirim kampanyası

  GetirBüyük harcamalarında 150 TL indirim kampanyası

  Kampanya Detayları

  4/3/2023 / 4/15/2023

  GetirBüyük harcamalarında 150 TL hediye kampanyası başladı. İhtiyaçları için uzaktan sipariş uygulaması Getir'i kullananlar artık daha fazla kazanıyor. GetirBüyük ile 450 lira veya üstünde harcama yapanlar 150 TL indirim kazanıyor.

  Getir, yenilikçi hizmetleri ve avantajlı kampanyaları ile müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. İhtiyaçları için Getir uygulamasını kullananlar, GetirBüyük kampanyası sayesinde büyük harcamalarında daha fazla kazanıyorlar. Kampanya kapsamında, 450 lira veya üzeri harcama yapan müşteriler, 150 TL indirim kazanıyorlar. Bu fırsatı kaçırmak istemeyenler, hemen Getir uygulamasını kullanarak alışverişlerini yapabilirler.

  Kampanya detayları

  1. -Bu kampanya size ve bulunduğunuz yere özeldir.-GetirBüyük alışverişinize özel 450 TL ve üzeri siparişinize 150 TL indirim uygulanır. • Bu kampanyadan yararlanmak için "Sipariş Ver"ekranında bu kampanyayı seçmeniz gerekir. • Nutella, Red Bull, ayçiçek yağları, Sinangil Un, Yayla Uzun Tane Pilavlık Pirinç 5 kg, N11 çabuk ürünleri, toz ve küp şekerler ve taze et ürünleri, yardım kolileri ve yardım kolisindeki ürünler, ramazan kolileri, Kuzeyden Su (5 L) kampanyaya dahil değildir. • Örnek durumlar aşağıdaki gibidir; Örnek 1: Sepet 450 TL => 300 TL ödenir. Örnek 2: Sepet 550 TL => 400 TL ödenir. Örnek 3: Sepet 750 TL => 600 TL ödenir. • Başka kampanya ile birleştirilemez. Bu kampanya kullanımından sonra geçerli diğer kampanyalar kullanılabilir. • Getir ve GetirYemek'te geçerli değildir. • Bu kampanya tarafınıza otomatik olarak tanımlanmakta olup, anlık olarak değişebilecektir. Getir’in kampanyanın geçerliliği ile ilgili taahhüdü, bu kampanyanın size tanımlanmasından itibaren 25 dakika ile sınırlıdır.
  Daha Fazla Bilgi Al