Image Description

  Green Motion'da Maximum'a Özel Fırsatlar!

  Green Motion'da Maximum'a Özel Fırsatlar!

  Kampanya Detayları

  1/11/2024 / 1/31/2024

  1-31 Ocak 2024 tarihleri arasında Green Motion'da Benzinli Otomatik Seat Ateca Aylık 26.950 TL!

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, MaxiPara Kartlar ve Bankamatik Kartlar

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum Aidatsız Kartlar, Ticari Kartlar ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.                       

  Diğer koşullar: Kampanya stoklarla sınırlıdır ve araçların uygunluğu ofis/filo müsaitlik durumuna göre değişiklik göstermektedir. Kampanya çağrı merkezi ve Green Motion Kurumsal Şubeleri’nden (İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kayseri ve Bodrum) yapılacak kiralamalarda geçerli olup, ödeme esnasında kampanyaya dahil Türkiye İş Bankası Maximum Kart’ının ibrazı gerekmektedir. Genel kiralama koşulları geçerlidir. Kampanya süresince belirlenen fiyattan birden fazla kiralama yapılabilir.Benzinli Otomatik Seat Ateca araçlarda uygunluk olmaması halinde, kampanya aynı gruptaki benzer araçta geçerli olacaktır. Türkiye İş Bankası A.Ş ve Green Motion Car Rental önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

  Daha Fazla Bilgi Al