Image Description

  Gullon Moment %40 Çikolatalı Bisküvide 2 Al 1 Öde Fırsatı

  Gullon Moment %40 Çikolatalı Bisküvide 2 Al 1 Öde Fırsatı

  Kampanya Detayları

  6/7/2024 / 6/15/2024

  CarrefourSA 7 Haziran - 15 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak yeni bir kampanya ile bisküvi severlerin yüzünü güldürüyor. Bu kampanya kapsamında, Gullon Moment %40 çikolatalı bisküvilerde 2 al 1 öde fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu özel kampanya CarrefourSA mağazalarında bisküvi alışverişlerinizi daha ekonomik hale getirmek için sizleri bekliyor.

   

  CarrefourSA'dan Gullon Moment Çikolatalı Bisküvide 2 Al 1 Öde Fırsatı

   

  CarrefourSA, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak birbirinden cazip kampanyalarla alışveriş deneyimini zenginleştirmeye devam ediyor. Bu özel kampanya, çikolata tutkunlarının ve bisküvi sevenlerin ilgisini çekecek. Gullon Moment %40 Çikolatalı Bisküvilerde geçerli olan 2 al 1 öde fırsatı ile tatlı keyfinizi artırın.

   

  Gullon Moment %40 çikolatalı bisküvi, yoğun çikolata oranı ve lezzetli bisküvi yapısıyla keyifli anlarınıza eşlik ediyor. CarrefourSA'nın bu kampanyası sayesinde sevdiğiniz bu özel bisküviyi daha uygun fiyata alarak tatlı ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. İki paket bisküvi alarak üçüncü paketi ücretsiz olarak alma fırsatı hem lezzet hem de tasarruf sunuyor.

   

  Bu avantajlı kampanya 7 Haziran - 15 Temmuz 2024 tarihleri arasında geçerli olacak. Bu tarihler arasında CarrefourSA mağazalarına giderek, kampanya dahilindeki Gullon Moment %40 çikolatalı bisküvilerden dilediğinizi seçebilir ve kasada 2 al 1 öde fırsatından yararlanabilirsiniz. Her yaştan tüketici için ideal olan bu kampanya özellikle çocukların ve tatlı severlerin favorisi olacak.

  Daha Fazla Bilgi Al