Image Description

  Hepsiburada ile indirimli uçak bileti kampanyası

  Hepsiburada ile indirimli uçak bileti kampanyası

  Kampanya Detayları

  9/1/2023 / 9/10/2023

  Hepsiburada ile indirimli uçak bileti kampanyası var. Eylül ayının 10’una kadar süren kampanyada tek yönde 75 TL, gidiş-dönüş uçak biletlerinde 150 TL Hepsipara kazanabilirsiniz.

  Hepsiburada'dan Uçak Bileti Fırsatı!

  Hepsiburada, Eylül ayına özel muhteşem bir kampanya ile karşınızda. Uçak bileti alışverişlerinizde avantajlı fiyatlar ve ekstra Hepsipara kazanma fırsatı sizi bekliyor.

  Tek Yönde 75 TL, Gidiş-Dönüşte 150 TL Hepsipara

  Eylül ayının 10'una kadar sürecek olan bu özel kampanya kapsamında, tek yönlü uçak biletlerinizde 75 TL, gidiş-dönüş biletlerinizde ise tam 150 TL Hepsipara kazanabilirsiniz. Bu kazandığınız Hepsipara ile Hepsiburada üzerinden yapacağınız diğer alışverişlerde kullanabilir, ekonomik alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

  Eylül Ayına Özel Fırsatı Kaçırmayın

  Yaz tatilini planlamak ya da iş seyahatleriniz için uçak bileti arayışında olanlar için bu kampanya büyük bir fırsat. Hem ekonomik bilet fiyatlarından yararlanacak hem de ekstra Hepsipara kazanarak diğer alışverişlerinizde avantaj elde edeceksiniz.

  Hepsiburada Güvencesiyle Uçak Bileti Alışverişi

  Hepsiburada, online alışverişin güvencesiyle uçak bileti alışverişlerinizde de yanınızda. Bu özel kampanyayı değerlendirerek, seyahatlerinizde ekstra avantajlar elde edin ve seyahatlerinizi daha ekonomik hale getirin. Kaynak: kampanyaradar.com

  Kampanya detayları

  • Kampanya 1- 10 Eylül 2023 (saat 23:59’a kadar) tarihleri arasında Hepsiburada Seyahat üzerinden Hepsiburada üyeliğin ile alacağın uçak biletlerinde www.hepsiburada.com internet sitesinde kullanılmak üzere Hepsipara kazandırmaktadır.
  • Kampanya süresince, yurt içi veya yurt dışı tek yön uçak bileti alanlar 75 TL, yurt içi veya yurt dışı gidiş-dönüş uçak bileti alanlar ise 150 TL değerinde Hepsipara kazanacaktır.
  • Uçuşun gidiş dönüş olarak değerlendirilmesi için, biletlerin aynı sipariş içerisinde ve tek seferde alınması gerekmektedir.
  • Kampanya tarihleri içerisinde hem tek yön hem de gidiş dönüş alanlara yalnızca gidiş dönüş uçak bileti için geçerli olan Hepsipara tutarı tanımlanacaktır.
  • Kampanyadan kazanacağın Hepsiparalar, 1-10 Ekim 2023 tarihleri arasında Hepsiburada üyelik e-mail adresine ait Hepsipay cüzdan hesabına tanımlanır. Yükleme yapıldığında Hepsiburada uygulaması içerisinde bildirim olarak ya da SMS ile bilgilendirme gönderilir. Operatör/telefon ayarları kaynaklı bilgilendirme iletilememesi durumuna karşı, Hepsipay Cüzdanım sayfasından da yükleme hareketlerini kontrol edebilirsin.
  • Kampanyadan kazanılan Hepsiparalar yüklenildiği tarihten sonra 7 gün boyunca www.hepsiburada.com internet sitesinde kullanılabilir. Kullanılmayan Hepsiparalar bu sürenin sonunda otomatik olarak silinir.
  • Her müşterimiz bu kampanyadan yalnızca 1 defa faydalanabilir.
  • Kampanyaya konu olan uçak biletinin herhangi bir nedenle iptal ya da iadesi durumunda, Hepsiparalar kazanılamayacaktır.
  • Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyadan faydalanılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda kazanılacak olan Hepsiparalar haber vermeden iptal edilebilir.
  • Hepsiburada Seyahat kampanyaları ile kazanılan Hepsiparalar, Hepsiburada üzerindeki alışverişlerde kullanılmaları sonucunda oluşan ürün iptal/iade durumlarında tekrar Hepsiparalar yüklemesi yapılmaz.
  • Hepsiburada Seyahat kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
  Daha Fazla Bilgi Al